Petrol
84.39
1.85%
Euro
17.7355
0.01%
Dolar
18.4921
0.09%
Altın
969.97
0.72%
Borsa
3266
0.17%
Bitcoin
355.576
0.08%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Ahmet Atakan'ın düşmeden önceki görüntüleri - izle

  Hatay'da hayatını kaybeden Ahmet Atakan'ın protestolar sırasındaki görüntüleri ortaya çıktı.
  • 11.09.2013 - 14:21
  Ahmet Atakan'ın düşmeden önceki görüntüleri - izle

  Ahmet Atakan ın düşmeden önceki görüntüleri - izle #1

  Hatay'da, ODTÜ eylemlerine destek için düzenlenen sokak gösterilerinde yaşamını yitiren 23 yaşındaki Ahmet Atakan'ın ölüm nedenine ilişkin tartışmalar sürüyor. Elde edilen tüm görüntüler savcılık tarafından titizlikle inceleniyor.

  Son olarak ortaya çıkan ve düşme anını yansıtan görüntüler ile aynı bölgede çekilmiş görüntüler birlikte değerlendirildi. Ahmet Atakan'ın düşmeden önce iddia edildiği gibi bir gaz fişeğine hedef olup olmadığı da araştırılıyor. Savcılık soruşturmasının yanısıra, mülkiye müfettişleri de olayı incelemeye başladı.

  Ahmet Atakan'ın düşmeden önceki görüntüleri - izle

  DÜŞMEDEN ÖNCE GÖRÜNTÜLENMİŞ

  Emniyet Müdürlüğü tarafından, Ahmet Atakan'ın daha önce katıldığı bir eylemdeki görüntüleri de savcılığa ulaştırıldı. Görüntülerde, elinde taş bulunan Ahmet Atakan, eylemcilerin arasından sıyrılıyor ve görüntülerde görünmeyen bir kişi ile tartışırken görülüyor. Ölümünden bir kaç gün önce çekildiği belirlenen görüntülerde, Ahmet Atakan'ın karşısındaki kişiye çok kızgın olduğu dikkat çekiyor.

  Ahmet Atakan'ın son görüntüleri ise düşme anını yansıtıyor. Polise göre binanın üst katından düştüğü, görgü tanıklarına göre ise başına isabet eden gaz fişeğiyle öldüğü belirtiliyor. Ahmet Atakan'ın bu görüntüleri de savcılıkça inceleniyor.


  Görüş Bildir