Petrol
109.11
0.01%
Euro
17.5987
-1.28%
Dolar
16.6101
-1.62%
Altın
979.89
-1.23%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
350.056
-3.77%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C
  Ahmet Davutoğlu'ndan Suriye - Türkiye sloganı - izle

  Ahmet Davutoğlu'ndan Suriye - Türkiye sloganı - izle

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Gaziantep'te ziyaret ettiği Suriyelilerin sevgi gösterisi karşısında dayanamayıp slogan
  • 10.07.2013 - 12:26

  Ahmet Davutoğlu ndan Suriye - Türkiye sloganı - izle #1

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Ramazan'ın ilk gününü Gaziantep'te Suriyeli mültecilerle beraber geçirdi. Davutoğlu yaptığı konuşma esnasında sloganlara kayıtsız kalmadı ve o da katıldı.

  Ahmet Davutoğlu'ndan Suriye - Türkiye sloganı - izle

  'SURİYE'DEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ'

  Bakan Ahmet Davutoğlu, şunları söyledi: "Türkiye'deki bütün Suriyeli kardeşlerim, Bilsinler ki belki onlar büyük sıkıntı içinde. Onurlu mücadele veriyorlar. Biz bu onurlu mücadelenin yanında olacağız. Onlar kendileri için değil, halkı için bu mücadeleyi veriyor. İnşallah bu karanlık gecelerin, aydınlık sabahı olacak, o sabahı birlikte karşılayacağız. Üçüncü mesajım ise uluslararası toplumda Suriye'deki katliama sessiz kalanlara. Sizler ne kadar sukut ederseniz edin. Türkiye'ye kim ne derse desin, Suriye'deki birliğinden vazgeçmeyecek. Ve sizler ne kadar da mücadele ederseniz edin. Ne kadar bu zülüm sürerse sürsün, kim sessiz kalırsa kalsın. Kahraman Suriye halkı, bir gün kendi kanın hakkını görecek ve özgür sabahlara uyanacak. O zaman şehitlerimizin ruhu şad olacak, gazilerimiz o zaman özgürce dolaşacaklar.

  DAVUTOĞLU SLOGAN ATTI

  Konuşmasının ardından sevgi gösterisinde bulunan Suriyelilerin sloganına eşlik eden Bakan Ahmet Davutoğlu, 'Türkiye, Suriye bir ve kardeştir' anlamına gelen 'Vahid vahid Suri, Türki vahid' sloganını attı.

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir