Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
363.652
0.89%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  AK Parti kampında operasyonların bitiş tarihi açıklandı

  AK Parti İstişare Toplantısı'nda, Güneydoğu'dan gelen il ve ilçe başkanlarıyla 3 saat süren bir toplantı yaptı.
  • Haber Merkezi
  • 10.01.2016 - 09:44
  AK Parti kampında operasyonların bitiş tarihi açıklandı

  AK Parti kampında operasyonların bitiş tarihi açıklandı #1

  Güneydoğu'da hendeklerin kapatılması, barikatların yıkılması ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için düzenlenen operasyonların sona ermesiyle ilgili ilk kez tarih verildi.

  BİR HAFTA İÇİNDE TAMAMLANACAK

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Afyonkarahisar'da düzenlenen AK Parti 24. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda ilk kez tarih vererek "Bir hafta içinde operasyonlar tamamlanır, yasaklar kalkar" dediği öğrenildi.

  AK Parti kampında operasyonların bitiş tarihi açıklandı VİDEO

  DİYARBAKIR'I ZİYARET EDECEK

  Toplantının ardından, Habertürk muhabirine açıklamalarda bulunan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, Başbakan'ın önümüzdeki günlerde Diyarbakır'ı ziyaret edeceğini bildirdi. Akar, "Sayın Başbakan'ın bölgeyi bu kadar yakından incelediğini bilmiyordum. Köy köy, sokak sokak sordu. Bölgeye yakın zamanda gelecek, Diyarbakır'a geleceğinin müjdesini bana verdiler. Yakın zamanlarda diyorum ama tarih veremiyorum. Başbakan'ın Sur ilçemizi ve Ulu Cami'yi çok özlediğini söyleyebilirim" dedi.

  Operasyonlarda önemli bir mesafe alındığını söyleyen Akar, "Zannediyorum ki önümüzdeki günlerde kamu güvenliği tesis edilmiş olacak. Başbakanımız bölgede yaşayan vatandaşlarımızın durumuyla yakından ilgilendi" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir