Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.425
-0.78%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  AK Parti'den CHP'li Serter'e tam destek

  Nur Serter'in adının fahişeyi canlandıran dizi karakterine verilmesine AK Parti'den de çok sert tepki geldi
  • 22.02.2012 - 13:53
  AK Parti'den CHP'li Serter'e tam destek

  AK Parti den CHP li Serter e tam destek #1

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter'in isminin bir televizyon kanalının 'Uçurum' adlı yeni dizisinde bir fahişe karakterine verilmesine tepki gösterdi.

  ÇOK GÜÇLÜ ÖZÜR DİLENMELİ

  Çelik, sosyal paşylaşım sitesi olan Twitter'da konu ile ilgili olarak açıklamalandı bulundu. CHP milletvekili Nur Serter'in isminin bir dizide o şekilde kullanılmasının utanç verici olduğunu belirten Ömer Çelik, Serter'den çok güçlü özür dilenmesi gerektiğini söyledi.

  NUR SERTER'İN ZULÜMLERİNİ HATIRLATAN ARKADAŞLAR..

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'in sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yaptığı açıklama şöyle ; "CHP milletvekili Nur Serter'in isminin bir dizide o şekilde kullanılması utanç vericidir. Ayıptır. Serter'den çok güçlü özür dilenmelidir. Nur Serter'in akademik-siyasi geçmişinde imza attığı zulumleri hatırlatan arkadaşlar; o davranışlar bugün kendisine yapılan davranışı ismine ve şahsına yapılan hakareti mazur göstermez. Hiç kimsenin, hele de bir dizi de bir insanin şahsiyetine saldırma hakkı yoktur. Nur Serter'e bu hakareti yapanlar, açık, dolaysız ve güçlü şekilde özür dilemelidirler. İnsanların, bilhassa kadınların şahsiyetlerine saldırmak, polemik konusu yapmak, hakaret etmek hiçbir şekilde mazur gosterilemez. Ayıptır."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir