Petrol
114.1
-0.04%
Euro
16.32
0.52%
Dolar
15.59
0.30%
Altın
918.75
0.00%
Borsa
2391
-1.18%
Bitcoin
476.545
-3.25%
16ºC
İstanbul
Bulutlu 16 C

  AK Partili Kapusuz'dan Hüseyin Aygün'e tepki

  Twitter'dan rakılı fotoğraf paylaşan CHP'li Hüseyin Aygün'e AK Parti'li Salih Kapusuz'dan tepki geldi.
  • 12.07.2014 - 16:14
  AK Partili Kapusuz'dan Hüseyin Aygün'e tepki

  AK Partili Kapusuz dan Hüseyin Aygün e tepki #1

  CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün rakı içerken çekilmiş bir fotoğrafını Twitter'dan paylaşması büyük tepkiye sebep oldu.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz da Aygün'e tepki gösterenler arasındaydı. 

  "AYGÜN, KILIÇDAROĞLU'NUN HİMAYESİNDE"

  Kapusuz, Aygün'ün Kemal Kılıçdaroğlu tarafından korunduğuna dikkat çekerken, Aygün'e CHP tarafından bir ceza verilmemesini de manidar buldu. Aygün'ün insanlara saygısı olmadığını dile getiren Kapusuz, daha önce de imam hatiplilerden tutun da toplumun birçok kesimine hakaret eden bu vekilin, CHP yönetiminden hiçbir uyarı almaması, CHP yönetiminin de bu düşüncelere ve eylemlere iştirak ettiğini gösteriyor, açıklamasında bulundu.

  Kapusuz, Aygün'e olan tepkisini şu sözlerle sürdürdü: 

  KASITLI OLARAK PROVOKASYON OLARAK MI KULLANILIYOR?

  "İnanan insanlara karşı kinini ve nefretini her fırsatta ortaya koyan bu vekil, belli ki Kılıçdaroğlu’ndan himaye görmektedir. Akıllara şu soru gelmektedir; her fırsatta toplumu kışkırtmaya çalışan bu vekili CHP kasıtlı olarak provokasyon amaçlı mı kullanmaktadır?"

  KAPUSUZ'DAN AYGÜN'E UYARI

  Kapusuz, 40’lı yılların tek parti idaresinden bu yana süregelen, CHP’nin din karşıtı olduğuna dair algıyı pekiştirmeye çalışan bu şahıs, milletin vekili olduğunu unutmamalı ve herkesin inancına saygılı olmayı öğrenmelidir, uyarısında bulundu. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir