Petrol
110.56
1.33%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
485.984
2.91%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C
  AK Parti'nin kitle partisi olduğunu kanıtlayan fotoğraf

  AK Parti'nin kitle partisi olduğunu kanıtlayan fotoğraf

  Son köşk seçimlerinde bir kez daha ortaya çıktı ki, Erdoğan'ın kurucusu olduğu AK Parti hareketi Türkiye'nin bir bölümünü değil, tamamını temsil ediyor..
  • 11.08.2014 - 11:24

  Erdoğan şemsiyesi altında buluşan AK Partililerin, Türkiye'nin tamamını kapsayan bir hareketin mensupları olduğunu en iyi ispatlayan kareler, dün sonuçlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından bir kez daha ortaya çıktı. 

  AK Parti nin kitle partisi olduğunu kanıtlayan fotoğraf #1

  AK Parti'nin kitle partisi olduğunu kanıtlayan video İZLE

  RENKLİ GÖRÜNTÜLER

  Seçim sonuçlarının ardından Erdoğan taraftarları sokakları şölen alanına çevirirken, Erdoğan afişli bayrakları eline alanlar renkli görüntülere sahne oldu. 

  MİNİ ŞORTLUYLA BAŞÖRTÜLÜ AYNI KAREDE

  Bu sırada çekilen fotoğraflardaki detaylar da dikkatlerden kaçmadı. Fotoğrafların tamamında, yaşlı, genç, kadın, erkek gibi ayrımlar olmaksızın birçok insanın kutlamalara katıldığı gözlenirken özellikle "başörtülü, etekli ve mini şortlu" genç kızların aynı karede aynı amaç için bir araya geldikleri görüntüler tipik bir Türkiye manzarası oluşturdu. 

  CHP'nin sahil şehirlerine, MHP'nin ise orta bölgelerdeki bazı şehirlere yayıldığı Türkiye'de, 81 ilin hemen hemen hepsinde en yüksek oyu alan 1 veya 2. parti olan AK Parti'nin tam bir Türkiye partisi olduğu bir kez daha ispatlanmış oldu. 

  AK Parti nin kitle partisi olduğunu kanıtlayan fotoğraf #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir