Petrol
87.46
-0.67%
Euro
18.1197
0.55%
Dolar
18.4921
-0.14%
Altın
986.16
-0.14%
Borsa
3147
0.00%
Bitcoin
359.000
-0.96%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Ankara'da polisten kaçan zanlılar ekip otosuna çarptı

  Ankara'da polis ekiplerinin "dur" ihtarına uymayan hırsızlık zanlıları, ekip otosuna çarparak yakalandı.
  • 19.11.2014 - 16:42
  Ankara'da polisten kaçan zanlılar ekip otosuna çarptı

  ankara

  Dün gece saatlerinde Çankaya’da meydana gelen olayda, bir otomobil sürücüsü Samet K., Dikmen’de uygulama yapan polis ekiplerinin ‘dur’ ihtarına uymayıp kaçmaya başladı. Bunun üzerine Başkent caddelerinde nefes kesen bir kovalamaca başladı. Aşırı hızla kaçmaya çalışan zanlılar, Dikmen’den Kurtuluş istikametine yöneldi.

  POLİSTEN KAÇIP EKİP OTOSUNA ÇARPTILAR

  Bülbülderesi Caddesi’ne ters şeritten giren şüpheli şahıslar, Kolej Kavşağı’ndan geçerek Sıhhıye istikametine doğru kaçmaya devam etti. Sıhhıye Köprüsü’nde ters şeritten hızla kaçmaya devam eden otomobil, köprü üzerinde bekleyen bir ekip otosuna çarptı. Şüpheli şahıslar, kazaya aldırış etmeden kaçmaya devam etti. Sıhhiye’den yine ters şeridi kullanarak Tandoğan’a giden zanlılar, Emniyet Mahallesi Silahtar Caddesi üzerinde polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

  Polisten kaçan zanlılar ekip otosuna çarptı

  Ankara da polisten kaçan zanlılar ekip otosuna çarptı #2

  OTOMOBİLDEN UYUŞTURUCU MADDE ÇIKTI

  Polis ekiplerinin, tehlikeli bir kovalamacanın ardından yakaladığı otomobilden inen sürücü Samet K. ve çocuk yaşta olduğu gözlenen Müslüm K. gözaltına alındı. Polis ekipleri, otomobili didik didik aradı. Düz kontakla çalıştırıldığı tespit edilen otomobilde, 1 adet cep telefonu ve uyuşturucu madde ele geçirildi. Olay yerinde kısa süreli sorgulamaları yapılan şahıslar, otomobilde Kadir K. isimli bir kişinin daha bulunduğunu ve Kadir K.’nın kovalamaca sırasında Dikmen bölgesinde araçtan inip kaçtığını iddia etti. Polis ekipleri, çalıntı olduğundan şüphelenilen otomobilin sahibine ulaşmaya çalıştı. Otomobilin sahibinin Zeynep K. isimli bir bayan olduğu tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


  Görüş Bildir