Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.850
1.50%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C
  Antalya'daki saldırganın öldürülme anı - izle

  Antalya'daki saldırganın öldürülme anı - izle

  Atalya'da polise saldıran kişi öldürüldü. ÜLKÜCÜ BIYIKLI POLİS O AN ALLAHU EKBER DİYE BAĞIRDI..
  • 05.10.2012 - 00:15

  Antalya daki saldırganın öldürülme anı - izle #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Antalya'da polis ekiplerine yönelik saldırı da 3 polis şehit olurken 1 saldırgan da ölü olarak ele geçirildi.

  Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde olayla ilgili açıklama yapan Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, saldırıyı Burdur nüfusuna kayıtlı Çağrı D.'nin (32) gerçekleştirdiğini söyledi.

  1 SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

  Ölü olarak ele geçirilen saldırganın olayda pompalı tüfek ve tabanca kullandığını ifade eden Vali Altıparmak, zanlının 2009 yılından bu yana şizofreni teşhisiyle tedavi gördüğünün belirlendiğini dile getirdi.

  Vali Altıparmak, "Olay adi bir vakadır. Herhangi bir terör bağlantısı yok. İlk başta araçta 2 kişi olduğu yönünde bilgi gelmişti. Ancak şu anda saldırganın tek kişi olduğu değerlendiriliyor. Yine de bölgede çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

  ÜLKÜCÜ BIYIKLI POLİS ALLAHÜ EKBER DİYE BAĞIRDI

  Olayla ilgili düzenlenen operasyon gazetecilerin gözü önünde yapılırken, saldırgana yönelik düzenlenen operasyon an be an kameralara yansıdı.

  Görüntüde dikkat çeken bir başka husus da, ülkücü bıyığı olarak bilinen sarkık bıyıklı bir polis görevlisinin ellerini havaya açarak Allahü Ekber diye bağırması oldu.

  İŞTE O ANLAR!..

  Antalya daki saldırganın öldürülme anı - izle #2

  Antalya daki saldırganın öldürülme anı - izle #3

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir