Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
288.890
4.03%
26ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 26 C

  Arınç: Bahçeli'nin hesaplarına akıl ermez

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kütahya’da düzenlediği mitingde muhalefete yüklendi.
  • 23.03.2014 - 15:26
  Arınç: Bahçeli'nin hesaplarına akıl ermez

  Arınç: Bahçeli nin hesaplarına akıl ermez #1

  Kütahya'nın Atatürk Bulvarı’nda esnaf ziyareti yaptıktan sonra Sevgi Yolu üzerindeki AK Parti Seçim İrtibat Bürosu önünde halka seslenen Arınç, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

  ''BAHÇELİ'NİN HESAPLARINA AKIL ERMEZ''

  İlk olarak MHP liderini eleştiren Arınç, şöyle konuştu: "Devlet Bahçeli’nin hesaplarına akıl ermez. ’49’dan 19’u çıkar ikiyle çarp üçünün karekönünü al, dörde böl iktidara geldik’ der. Bahçeli bize ’bak yüzde 51 aldın, yüzde 50’ye düşersen kayıpsın’ diyor. Biz yüzde 50’ye razıyız. Yüzde 50 ne demek biliyor musun sen? Biz büyük hedefi olan partiyiz. Bizim hedefimiz boyumuz kadar değil, dağlar kadar."

  ''BİR DE BOZKURT İŞARETİ YAPMAYA BAŞLADIN''

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da yüklenen Arınç, şunları söyledi: "Kılıçdaroğlu, o kadar ödünç aday buldun. Bir de bozkurt işareti yapmaya başladın. Kıyametin küçük alameti bu. Yanındaki aday eski bozkurtlardan ya. Kılıçdaroğlu, artık bozkurt işareti yapıyor. Allah senin müstehakını vermesin. Pır pır böyle Ankara sokaklarında bozkurt işareti yapıyor. Böyle yapınca acaba eski ülkücüler ne düşünecek? Unutmayın, DSP, MHP ANAP birleştiğinde Rahşat Ecevit ’bu katillerle birlikte olamayız’ demişti. Ama buna rağmen birleştiler ve 3 yıl birlikte oldular."

  KALABALIK SELAMLANDI

  Arınç, konuşmasının ardından AK Parti Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu AK Parti Kütahya Milletvetvekili Hasan Fehmi Kinay ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ve AK Parti Kütahya İl Başkanı İshak Gazel ile kalabalığı selamladı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir