Euro
10.3233
0.05%
Dolar
8.8155
-0.02%
Altın
496.37
0.04%
Borsa
1.392
0.51%
Bitcoin
379.891
-0.83%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Asker bulduğu Kur'an-ı Kerim'i öpüp başına koydu

  Cizre'de gerçekleştirilen arama tarama operasyonlarında, bir askerin bulduğu Kur'an-ı Kerim'i öpüp başına koyduğu anlar görüntülendi.
  • Ajanslar
  • 07.01.2016 - 08:39
  Asker bulduğu Kur'an-ı Kerim'i öpüp başına koydu

  Cizre'deki operasyonlarda, teröristlerin karargah olarak kullandığı evlere ve sokaklara patlayıcı döşedikleri, sobaya bomba yerleştirdikleri, yatak odası ve kalorifer peteğine el yapımı patlayıcı tuzakladıkları belirlendi.

  Asker bulduğu Kur an-ı Kerim i öpüp başına koydu #1

  ASKERİN KUR-AN'I KERİM'İ ÖPTÜĞÜ ANLAR

  Cizre İlçe Jandarma Komutanlığı'nın gerçekleştirdiği arama tarama operasyonlarında, bir askerin bulduğu Kur'an-ı Kerim'i öpüp başına koyduğu anlar görüntülendi.

  Asker bulduğu Kur an-ı Kerim i öpüp başına koydu #2

  TÜNELLER KAZIP PATLAYICI DÖŞEDİLER

  Hendeklerin kazıldığı, barikatların kurulduğu pek çok sokak ile evin patlayıcılarla tuzaklandığı, teröristlerin aynı sokakta yer alan sıralı evlerin arasında geçişleri sağlayacak tüneller kazdığı ve bu tünellere metrelerce kablo döşeyerek el yapımı patlayıcılar yerleştirdikleri tespit edildi.

  Arama ve tarama faaliyetlerinde ise teröristlerin kullandığı roketatar, bomba, sobanın içine yerleştirilmiş piknik tüpü ve patlayıcı düzeneği ile çok sayıda silah ve mühimmat ile multikopter ele geçirildi.

  Asker bulduğu Kur an-ı Kerim i öpüp başına koydu #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir