Euro
15.2835
0.26%
Dolar
13.4407
0.12%
Altın
795.0780
-0.09%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
570.258
-1.52%
1ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 1 C
  Aydın Doğan da hacca gidiyor

  Aydın Doğan da hacca gidiyor

  Dört yıl önce ablasının 'Sen Ak Parti iktidardan gidince gidersin' dediği Aydın Doğan Hacı olacak..
  • 20.10.2012 - 10:32

  Aydın Doğan da hacca gidiyor #1

  Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan, eşleriyle birlikte hac görevini yerine getirmek için bu hafta kutsal topraklara gidiyor.

  ÖZEL UÇAĞIYLA GİDECEK

  Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eşi Sema Doğan ile eski başbakan yardımcılarından Hüsamettin Özkan ve eşi Çiğdem Özkan da bu hafta Suudi Arabistan yolcusu. Doğan ve Özkan aileleri, kutsal görevlerini yerine getirerek hacı olacaklar. Aydın Doğan'ın özel uçağıyla çıkılacak yolculuğun bir hafta süreceği öğrenildi.

  4 YIL ÖNCE HACCA GİTMEK İSTEMİŞTİ AMA..

  Aydın Doğan 2008 yılında Zaman Gazetesi'nden Nuriye Akman'a verdiği röpörtajda şunları söylemişti: 'Hacca gidecektim ben ablam Nuran'la beraber. AK Parti iktidara gelince ablam dedi ki 'Sen gelme benimle.' 'Neden gelmeyeyim?' dedim. 'Şimdi bunu polemik yaparlar. Derler ki AK Parti iktidara geldi de hacca gitti. Ben gideyim' dedi. 'Ya abla tek başına sen nasıl gideceksin?' 'Ben giderim, arkadaşlarım var' dedi. O gitti, ben kaldım. 'Ne zaman gideceğim peki ben?' dedim. Dedi ki: 'Bunlar iktidardan gittiğinde gidersin.' Dedim ki 'Bunlar uzun süre iktidardan gitmeyecekler galiba.' O zaman 'Gizli git' dedi. Ertuğrul ile umreye gitme programım yok. Hac programım Allah nasip ederse her zaman var. Ama ne zaman gideceğimi söylemem.'


  Görüş Bildir