Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
312.509
-0.35%
22ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 22 C

  Aydın'da bir kişi köpeğine Ariel Sharon ismini verdi

  Aydın’da yaşayan bir vatandaş çift cinsiyetli köpeğine eski İsrail Başbakanı Ariel Sharon'un ismini verdi.
  • 14.11.2014 - 10:00
  Aydın'da bir kişi köpeğine Ariel Sharon ismini verdi

  Aydın da bir kişi köpeğine Ariel Sharon ismini verdi #1

  Aydın’da bir kişi, sokakta bulup büyüttüğü köpeğin tutarsız hareketlerini fark edince götürdüğü Veteriner Fakültesi’nde ilginç bir durum yaşandı. Tutarsız hareketleri görünen köpeğin çift cinsiyetli olduğunu öğrenen Gürkan Kanat, köpeğine İsrail eski Başbakanı Ariel Sharon’un ismini verdi.

  ''ANCAK BU İSMİ YAKIŞIRDI''

  Köpeğini işine geldiğinde erkek işine geldiğinde dişi tavır sergilemesi nedeniyle Ariel Sharon ismi verdiğini belirten Kanat, “Böyle durumdaki bir köpeğe ancak bu isim yakışırdı” diye konuştu. Aslında köpeğini kendisi dahil çevredekilerin de çok sevdiğini ancak nadir görülen bir durum olan çift cinsiyetli olmasından dolayı zaman zaman herkesi şaşırttığını belirten Gürkan Kanat “Bu, ayıya benzeyen ayı boğan cinsi bir köpekmiş. Çoban köpeklerinin ağabeyi de denebilir.

  “TUTARSIZ VE ÇİFT CİNSİYET OLDUĞU İÇİN ARİEL SHARON İSMİ VERDİM”

  Köpeğinin çift cinsiyet taşıması nedeniyle çok tutarsız davranış sergilediğini ve ne zaman erkek gibi ne zaman da dişi gibi davranacağının belli olmadığını belirten Gürkan Kanat, “Köpeğin kendisini erkek ya da dişi hissetmesi saatlik değişiyor. Erkek köpekleri gördüğü zaman bazen dövüşe başlıyor. Bazen bayanları gördüğü zaman onlarla meşveret yapıyor. Bazen de erkek köpeklerin kendisine dokunmasına izin veriyor. Ariel Sharon’dan nefret ediyorum ancak bu köpeğe Ariel Sharon’un ismi yakışır” diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir