Ayşe Özyılmazel'den mayolu fotoğraflar

Geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran'ın 10 aylık evlilikleri bir günde resmen sona ermişti.

Ayşe Özyılmazel'den mayolu fotoğraflar

"KONUŞMADI, GÜLMEDİ, SAÇIMI OKŞAMADI"

Bu ayrılık sonrası konuyla ilgili basına açıklama yapmaktan kaçınan ikiliden Ayşe Özyılmazel köşesinde sürpriz ayrılıkla ilgili olarak: "Evlilik nedir diye sorsanız, verecek bir cevabım yok. Çünkü ben evlilikten hiçbir şey anlamadım.
Üç oda bir salonda tek kişilik performanslardan ibarettim. Seyircim de alkışlayanım da olmadı. O da fazlasıyla kırıktı, hala tam bilemiyorum ama karışıktı. Konuşmadı. Gülmedi. Saçımı okşamadı. Kapandı, açılamadı." ifadelerine yer vermişti.

Ayşe Özyılmazel'den mayolu fotoğraflar

Ayrılık sonrası moral bozukluğunu üzerinden atan Ayşe Özyılmazel Twitter sayfasından takipçileriyle mayolu fotoğraflarını paylaştı. Özyılmazel, "Pissst yilin ilk mayolu pozu benden Serkan Sedele cekti, yakti gecti." diye yazdı ve ilk mayolu fotoğrafını paylaştı. Daha sonra ise "Bugun cok mutluyum su gibi gel klip costu gitti, o yuzden bir mayolu poz daha paylasabilirim" diyerek ikinci mayolu fotoğrafını paylaştı.

İşte o fotoğraflar:

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN..