Euro
15.0068
3.72%
Dolar
13.264
3.49%
Altın
757.64
3.08%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
758.977
2.29%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C
  Devlet Bahçeli'den Türkeş'in kabrinde paralel sitemi

  Devlet Bahçeli'den Türkeş'in kabrinde paralel sitemi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayrama Alparslan Türkeş'in mezarında girdi.
  • 05.07.2016 - 10:48

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı’na Ankara’da girdi. Bayram namazını, her bayram gittiği Gazi Merkez Camii yerine Ümitköy’deki bir camide kılan Bahçeli, daha sonra Beştepe’de bulanan Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti. Burada kendisini bekleyen partililer ve vatandaşlarla bayramlaşan Bahçeli, Türkeş’in mezarına kırmızı karanfil bırakarak bakır ibrikle su döktü.

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #1

  ALTERNATİF BAYRAMLAŞMAYI FETHULLAH GÜLEN'E BAĞLADI

  Muhaliflerin bayramlaşma için genel merkezle aynı günü tercih etmelerini değerlendiren Bahçeli, "Basınımızın böyle lüzumsuz şeylerle uğraşması da bizi üzüyor. Bir şahıs; eşine, dostuna, yakınına, akrabasına, dava arkadaşlarına, ülküdaşlarına ramazan ayında bir iftar verebilir. Bu onun hakkıdır, insani bir görevidir ve bir dayanışma unsurudur. Bu güzel bir davranıştır. Buna herkes saygı duyar ve nitekim çok sayıda iftar sofraları kurulmuştur. Kimsenin de buna itirazı yoktur ama bayramlaşma gibi bazı ideolojik kalıntılar doğrultusunda alternatif üretme gibi bir çılgınlık Milliyetçi Hareket Partisi’ne yakışmaz. Bana gelen bilgilere göre bu, Fethullah Gülen örgütlenmesinin taban oluşturmak maksadıyla MHP’de bir alternatif bayramlaşma düzenleme gibi bir siyasi oyuna düştükleri bir kez daha görülüyor. 

  Devlet Bahçeli'den Türkeş'in kabrinde paralel sitemi VİDEO

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #2

  HERKES AYAĞINI DENK ALACAK

  Bu oyun bozulacaktır. Bu davaya gönül vermiş insanlarımız, bu tür davranışlara iltifat göstermez. Bunlar tüzüğümüze göre yanlıştır ve ihraç sebebidir. Onun için herkes ayağını denk alacaktır. Ona göre hareket edecektir. Alternatif bayramlaşmayı kabul edemeyiz. Eğer bunu böyle yaparsanız ve bunun yolunu açarsanız, Türkiye’de 34 tane alternatif bayramlaşma çıkar. Ne yapacağız o zaman. Bu işin şakası olmaz. Bu tarihi hataya düşenlerden de siyasetçi olmaz" şeklinde konuştu.

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #3

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #4

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #5

  Devlet Bahçeli den Türkeş in kabrinde paralel sitemi #6

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir