Petrol
112.38
1.26%
Euro
17.625
0.56%
Dolar
16.6434
0.71%
Altın
977.53
0.90%
Borsa
2555
1.02%
Bitcoin
350.213
-2.78%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C
  Bahçeli'den Milliyet yazarına çok sert sözler

  Bahçeli'den Milliyet yazarına çok sert sözler

  Devlet Bahçeli, referandum sonrası MHP'yi hedef alan gazetecilerin olduğunu söyledi.
  • 18.04.2017 - 10:48

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum sonrasında kaybedenin MHP olduğunu ifade eden Milliyet yazarı Mehmet Tezkan'a çok sert tepki gösterdi.

  "BRE AHLAKSIZ, BRE KEMİKSİZ"

  Grup toplantısına konuşan MHP Lideri, "Bre ahlaksız, bre kemiksiz..." diye başlayarak Mehmet Tezkan'ı "ezik ve çürük" olarak nitelendirdi.

  Bahçeli den Milliyet yazarına çok sert sözler #1

  Bahçeli'den Milliyet yazarına çok sert sözler VİDEO

  MİLLİYET'TE KÖŞESİ BULUNAN EZİK

  Devlet Bahçeli, şunları söyledi; "Milliyet gazetesinde köşesi bulunan bir ezik, bir çürük 'Referadumun kaybedeni MHP, MHP'yi zor günler bekliyor' yazmış. Sen necisin bre ahlaksız, bre kemiksiz. Tabanımızın yüzde 80'i hayır demiş.

  Bahçeli den Milliyet yazarına çok sert sözler #2

  "KAFA VAR ALMIYOR, SANIRSINIZ BİDON"

  Bizde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır diyoruz, kafa var almıyor, sanırsınız bidon. Bir başkası çıkmış, bundan sonra bölünmüş MHP vardır diyor. Açık çağrımdır, YSK bir çalışma yapmalıdır. Eğer imkan varsa, Evet ve Hayır oyu veren vatandaşlarımızın hangi partiye oy verdiği anlaşılmalıdır."

  MİLLİYET YAZARI NE DEMİŞTİ

  Mehmet Tezkan, yazısında "Referandumun siyaseten kaybedeni yok mu diyeceksinzi? Vardı.. MHP.. Erzurum hariç MHP'nin güçlü olduğu bütün illerde hayır oyu çıktı.. Örnek Adana.. Örnek Balıkesir.. Sonuç bu.. MHP'nin genel merkezi evet dedi.. MHP'nin tabanının yüzde 80'i hayır oyu verdi.. MHP'yi zor günler bekliyor.." ifadelerine yer vermişti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir