Euro
15.1429
-0.66%
Dolar
13.3807
-0.33%
Altın
790.6050
-0.65%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
572.700
0.95%
7ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 7 C
  Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

  Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 12.04.2016 - 10:36

  Muhaliflerin Olağanüstü Kurultay için açtıkları dava sonucu mahkeme, "MHP'de kurultay yapılsın" kararı vermişti. Grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, mahkemenin kararını sert sözlerle yorumladı:

  "PARALELE TESLİM EDECEK PARTİMİZ YOKTUR"

  "İmza toplanma furyası başlatılmış, arkadaşlarımız aylarca meşgul edilmiştir. Tüzük kurultayına imza vermiş her arkadaşımız bizim için değerlidir.

  Bunlar 40 fırın ekmek yeseler, ağızlarıyla kuş tutsalar yine de MHP'yi kafalarına göre tanzim edemeyecekler. Çünkü, bu davanın hamuru şehit kanıyla yoğrulmuştur.

  2018'E KADAR KURULTAY YOK

  Bizim Milliyetçi hareketimizi ülkücülüğü bilmeyenlere teslim edecek bayrağımız yoktur. 18 Mart 2018 sabırla beklenmelidir. Bunun dışında olağanüstü kurultay yoktur, yapılmayacaktır bizim paralele teslim edecek partimiz yoktur."

  Devlet Bahçeli Paralel Yapı'yı sert sözlerle eleştirdi İZLE

  Bahçeli nin grup toplantısı konuşması #1

  Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları;

  BU HAZİN GERÇEK KAYGI VERİCİDİR

  "Yeni bir karanlık devrin müessir sonuçlarını yaşıyoruz. Akıl, iman ve insaf yolundan safılmasının Müslüman coğrafyasında ne tür belalara ortam açtığı yakinen görülmektedir. Manevi bir buhran hali adeta egemenlik kurmuştur. Müslüman görünümlü münafıklar İslam coğrafyasının mağlubiyetine hizmet etmektedir. Haçlıların yapamadığı ne kadar kötülük, kalleşlik varsa din bezirganları tarafından etap etap gerçekleştirilmektedir. Bu hazin gerçek kaygı vericidir.

  İHANET KUMPASINA TEPKİ GÖSTERMEK İÇİN NEYİ BEKLİYORUZ

  İslam toplumlarının bugünkü krizi efendimizi samimiyetle özümsemekten uzak olmalarıdır. Peygamberimiz neyi yasaklamışsa şu anda tam tersi yaşanmaktadır. En vahşi cinayetler İslam adına işleniyorsa, mezhepçilik kanser hücresi gibi yayılıyorsa ortada devasa bir problem var demektir. Tevhid Allah'ın varlığına birliğine imandır. Vahdet ise bir olmaktır. İsyan ve ihanet kumpasına tepki göstermek için neyi bekliyoruz. Ortadoğu coğrafyasına bakınız.

  KRALLAR İSLAM TOPLUMLARINI SÖMÜRMEKTEDİR

  Göreceksiniz ki adalet yoktur. Kardeşlik laftadır. Birlik ve beraberlik duyguları ağır hasarlıdır. Bunların yerine savaş vardır. İtilaf egemendir. Düşmanlık diz boyudur. İkilik hat safhadadır. Müslümanın Müslümanı katlettiği bir dünya cehennem değil de nedir? Buna karşılık batıya uşaklık yapmakta rahatsızlık duymayan krallar İslam toplumlarını sömürmektedir. Kral İstanbul'a ayak basmadan yüzlerce lüks araç hizmetine tahsis edilmiştir. Bu çelişki yumağı tevhid inancıyla bağdaşmakta mıdır? Tevhid müsrifliğin karşı cephesidir.

  İSLAMİYETİ TERÖRLE İLİŞKİLENDİRENLER İBLİSLE SÖZ KESMİŞLERDİR

  İslamiyeti terörle ilişkilendirmeye çalışan kim varsa elinde hançer, silah varsa vahşete Allah kelamıyla hizmet eden kim varsa sapkındır, katildir. İblisle söz kesmişlerdir.

  KİMLİK BİLGİLERİNİN ÇALIŞMASI TAM BİR SKANDAL

  50 milyon vatandaşa ait kimlik bilgilerini içeren veri tabanı Romanya kökenli bir siteden dünyaya yayılmıştır. Bu tam bir skandaldır. mahrem bilgilere bilgisayar korsanları nasıl ulaşabilmiştir? Sayıları 50 milyona yaklaşan vatandaşın kişisel bilgileri kimlerin eline geçmiştir?"


  Görüş Bildir