Dolar
7.3342
0.0081%
Euro
8.6844
0.4929%
Altın
1935.35
1.0078%
Borsa
1108.99
-0.4658%
G. Altın
457.632
1.2341%
Bitcoin
83471.04
-1.2996%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Bahçeli'nin önünde arbede: Adamlarınız bizi taciz ediyor

  Bahçeli'nin önünde arbede: Adamlarınız bizi taciz ediyor

  Bahçeli'nin korumaları tarafından taciz edildiğini iddia eden gazeteci, korumaları Bahçeli'ye şikayet etti..
  • 14.01.2013 - 13:42
  Bahçeli'nin önünde arbede: Adamlarınız bizi taciz ediyor

  Bahçeli nin önünde arbede: Adamlarınız bizi taciz ediyor #1

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin Silivri İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bahçeli'nin korumaları ile gazeteciler arasında arbede yaşandı.

  GAZETECİNİN BAHÇELİ'YE KORUMA İSYANI

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Silivri İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. İlçe yöneticileri ile görüşen Bahçeli, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Bahçeli'nin parti binasına girişi sırasında gazetecilerle korumalar arasında tartışmalar da yaşandı. Arbedeye dönüşen tartışmada bazı gazetecilerin ekipmanları hasar gördü. Devlet Bahçeli, parti ziyareti sonrası, Silivi Cezaevi'ne gitmek üzere binadan ayrıldı.

  Bahçeli nin önünde arbede: Adamlarınız bizi taciz ediyor #2

  DEVLET BAHÇELİ SİLİVRİ CEZAEVİ'NDE

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ergenekon Davası kapsamında tutuklu bulunan Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve Balyoz Davası kapsamında 18 yıl hapis cezası alan MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan'ı ziyaret etti. Silivri Cezaevi'ne gelen Bahçeli, dışarıda kendisini bekleyen bir grup partili tarafından karşılandı. Bahçeli cezaevinde ilk olarak İlker Başbuğ ile görüştü. Ardından da Engin Alan ile bir araya gelen Bahçeli, çıkışta basın mensuplarının karşısına geçti.

  ZİYARET İMRALIYA NİSPET İÇİN DEĞİL

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Silivri Cezaevi’nde İlker Başbuğ ve Engin Alan’ı ziyaret etti. Ziyareti sonrası Silivri Cezaevi kapısında bir açıklama yapan Bahçeli, ''Bu İmralı'ya muadil bir adım değildir. Bu ziyareti İmralı'ya nispet olsun diye yaptığımızı söyleyenler iftirayı kendisine meslek edinenlerdir'' dedi.

  Görüş Bildir