Dolar
8.3747
1.0424%
Euro
9.76
0.817%
Altın
1879.78
0.6376%
Borsa
1112.37
-1.2972%
G. Altın
506.543
1.8414%
Bitcoin
113448.55
0.7355%
14ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 14 C

  Bakan Şahin: BDP'nin düştüğü manzara salakça

  İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, BDP-PKK buluşmasını değerlendirdi.
  • 20.08.2012 - 19:47
  Bakan Şahin: BDP'nin düştüğü manzara salakça

  Bakan Şahin: BDP nin düştüğü manzara salakça #1

  Buluşmanın kendisi için sürpriz olmadığını dile getiren Şahin, "Bu muhabbet manzarası BDP'lilerin salakça ortaya düştükleri bir manzara" dedi.

  İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, BDP'li vekillerin PKK'lı teröristlerle buluşmasını bir kez daha sert sözlerle eleştirdi.

  SALAKÇA BİR MANZARA

  Şahin, "Herkesi saf kendilerinin çok akıllı olduklarını düşünerek, salakça ortaya düştükleri bir manzara" diye konuştu.

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ordu'ya gelen Bakan Şahin, partisinin İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

  Burada bir konuşma yapan Şahin'in hedefinde BDP vardı.

  "BENİM İÇİN SÜRPRİZ OLMADI"

  Hakkari'deki BDP-PKK buluşmasının kendisi için sürpriz olmadığını söyleyen Şahin, şunları kaydetti:

  "Cuma günkü manzara benim için sürpriz olmayan bir manzara, 13 aydır haykırdığım bir manzara, sayın Başbakanımızın zaman zaman anlaşılacak şekilde hep söylediği bir manzara, bir muhabbet manzarası terör örgütü ile buluşma sahnesi herkesi saf kendilerinin çok akıllı olduklarını düşünerek safça, ortaya düştükleri, salakça ortaya düştükleri bir manzara.

  Öyle bir buluşma ki omuz teması, göğüs teması neredeyse göbek teması ve farkında değiller. Güpe gündüz milletinin gözünün önünde benim söylediğim gerçeği görüntü olarak verdikleri için benim haykırdığım gerçeği ve haykırdığım için de birileri tarafından zaman zaman nezaketsizlikle, zaman zaman devletçilikle, zaman zaman sertlikle eleştirildiğim bir manzarayı eksik olmasınlar 'biz buyuz' dediler.

  'Dağdaki ile aynıyız, uzantısıyız, birlikteyiz' dediler. Cuma günü verdiler bu görüntüyü. Ben şaşırmadım, zaten öyleydiler. 13 aydır bağırıyordum, TBMM kürsüsünde, başka kürsülerde, Ordu'da, Samsun'da, Ankara'da, İstanbul'da, Van'da her yerde ve gittiler, buluştular, öpüştüler.''

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir