Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
580.524
-1.81%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Başbakan Davutoğlu'nun mazbatasını il başkanı aldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mazbatası, vekaletini verdiği AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'a takdim edildi.
  • AA
  • 12.06.2015 - 19:36
  Başbakan Davutoğlu'nun mazbatasını il başkanı aldı

  25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Konya'dan milletvekili seçilen Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mazbatası, vekaletini verdiği AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'a takdim edildi.

  İl Seçim Kurulu Müdürü Ahmet Kiraz, Konya Adliyesinde düzenlenen törende, Konya'daki seçim sonuçlarını ve partilerin aldıkları oy oranlarını açıkladı.

  Başbakan Davutoğlu nun mazbatasını il başkanı aldı #1

  MAZBATAYI AK PARTİ İL BAŞKANI ALDI

  Daha sonra 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde milletvekili seçilen AK Parti, CHP ve MHP adayları mazbatalarını aldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mazbatası, AK Parti İl Başkanı Musa Arat'a takdim edildi.

  AK Parti İl Başkanı Musa Arat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mazbatasını almakla kendisini görevlendirdiğini söyledi.

  Başbakan Davutoğlu nun mazbatasını il başkanı aldı #2

  "EN KISA SÜREDE KENDİSİNE ULAŞTIRACAĞIZ"

  Bu görevi onur ve şerefle yerine getirdiğini ifade eden Arat, şunları kaydetti: "İnşallah Başbakanımızın mazbatasını en kısa sürede kendisine ulaştıracağız. Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti olarak 13 yıldan beri, millete rağmen siyaset üretmeden, çalıştık. Bundan sonra da ülkemizi kaosa ve krize götürecek adım bizden gelmez, gelmeyecektir. Arayışlarımız hep yapıcı yönde devam edecek. İnanıyorum ki milletimizin kanaatine saygı duyarak, çok hayırlı bir tablo oluşacaktır. Biz de üstümüze düşen görevi yerine getireceğiz."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir