Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
443.000
0.73%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Başbakan doluya yakalandı

  Başbakan Erdoğan Ankara'da doluya yakalandı.
  • 11.10.2011 - 16:26
  Başbakan doluya yakalandı

  Başbakan doluya yakalandı #1

  Ülke genelinde etkili olan sağanak yağış Ankara'da da etkisini sürdürüyor. Sağanak yağış öğle saatlerinde kendini dolu olarak gösterdi. Doluya dönüşen yağış nedeniyle cadde ve sokaklar beyaza büründü. Dolu nedeniyle araçlar ve ağaçlar zarar gördü. Yağış aralıklarla devam ediyor.

  PROTOKOL YERİNE PERSONEL GİRİŞİNİ KULLANDI

  Ankara'da aniden bastıran yağış ve dolu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı da etkiledi. Bakanlar Kurulu toplantısı için Başbakanlık merkez binaya gelişi esnasında doluya yakalanan Başbakan Erdoğan, binaya protokol kapısı yerine misafir ve personelin giriş yaptığı kapıdan girmek zorunda kaldı. Başbakan Erdoğan, makam aracından indikten sonra dolu tanelerini eline alarak bir süre inceledi.

  MECLİS'İN ÇATISI AKTI

  Yağmur ve dolu yağışı, TBMM'yi de etkiledi. Meclis çatısının akması nedeniyle basın bölümüne giden koridorda su birikintisi oluştu. Tüm yurtta etkili olan yağışlı hava başkent Ankara'da da etkisi gösteriyor. Öğleden sonra başlayan sağanak yağmur ve beraberinde fındık büyüklüğündeki dolu yağışı Meclis'i de olumsuz etkiledi. Yoğun yağış nedeniyle Meclis'in çatısı aktı. Basın bölümüne giden koridorda su birikintisi oluşurken, tavandaki akıntı, yağmur yağışını aratmadı. Yağışın azalmasıyla, tavandaki akıntı sona ererken, koridordaki sular görevliler tarafından çek-paslarla temizlendi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir