Petrol
111.34
0.20%
Euro
17.5638
0.54%
Dolar
16.4209
0.34%
Altın
971.94
-0.29%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
491.362
1.29%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C

  Başbakan Erdoğan: Son nefesime kadar mücadele edeceğim

  Başbakan Erdoğan, Denizli'de iftar yaptıktan sonra paralel yapılanmaya yüklendi.
  • 08.07.2014 - 23:02
  Başbakan Erdoğan: Son nefesime kadar mücadele edeceğim

  Başbakan Erdoğan: Son nefesime kadar mücadele edeceğim #1

  Başbakan Erdoğan bugün Denizli'de Cumhurbaşkanlğı seçimi mitingi düzenledi. Akşam ise yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı iftar programına katıldı. erdoğan burada yaptığı konuşmada isim vermeden Fethullah Gülen cemaatini adeta topa tuttu.

  Erdoğan: Son nefesime kadar mücadele edeceğim İZLE

  Erdoğan, kriptolu telefonlarının nasıl dinlendiğine dair raporun bugün kendisine verildiğini açıklayarak, şunları kaydetti:

  "SON NEFESİMİ VERENE KADAR.."

  "Nasıl dinlemişler, kimleri dinlemişler? Başbakan'dan tutun da Genelkurmay Başkanı'na, AYM Başkanı'na kadar herkesi dinlemişler. Bu ulusal güvenliğimizi tehdit ettiler. Bu mücadeleyi o makama çıktığımda da asla bırakmaya niyetli değilim. Son nefesimi verene kadar bu mücadeleyi vereceğim. Niye Türkiye'de inzivaya çekilmiyorsun. Gel Bursa'ya, gel Hacıbayram'a. Türkiye'nin bir daha böyle taaruzlara uğramaması için bütün tedbirleri almaya devam edeceğiz. Türkiye'nin geleceğine kast edenler gibi bu kirli yapıyla mücadele edeceğim."

  "Her cumhurbaşkanlığı seçiminde dengeler gözetildi, lobilerin oyunları oynandı. Bu kardeşiniz milletin adamı olarak geliyor. Hatırlarsanız 2007 yılında Cumhurbaşkanlığı seçimini krize dönüştürmüştü. Yeni bir düzenleme yaptık. Halkımızın desteğiyle yetkiyi size halka verdik."

  "YENİ ADRESLERİ YSK OLDU"

  "Öteden beri söylüyorum, bunlar ruh üçüzüdür. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de bize husumet besleme konusunda bir ittifak ettiler. 40 çürük yumurtayı bir araya getirseniz bir sağlam yumurta etmez. 12 yıl her seferinde olduğu gibi bu defa milletimizden hak ettiği dersi alacaklar. AYM zaten ikinci adresleriydi. Bu sefer de soluğu YSK'da aldılar. Madem halkın seçtiği Cumhurbaşkanı olacaksa sizin ne işiniz var? Niye o partinin başında duruyorsunuz."

  "AK PARTİ, NECİP FAZIL'IN KİM VAR SORUSUNUN CEVABIDIR"

  "AK Parti üstad Necip Fazıl'ın dediği gibi 'Kim var' denildiğinde 'Ben varım' diyenlerdir bizim anlayışımız. Biz hizmet yarışını milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı'nda da yürüteceğiz."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir