Petrol
97.05
0.00%
Euro
18.4213
0.04%
Dolar
17.8744
0.03%
Altın
1.029
-0.07%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
430.216
2.96%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C
  Başbakan Erdoğan'dan İsrail açıklaması İZLE

  Başbakan Erdoğan'dan İsrail açıklaması İZLE

  Başbakan Erdoğan, Cuma çıkışı İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılar hakkında açıklamalarda bulundu.
  • 18.07.2014 - 14:51

  Başbakan Erdoğan dan İsrail açıklaması İZLE #1

  İsrail'in Gazze'ye kara harekatını başlatmasının ardından ilk kez konuşan Başbakan Erdoğan, İsrail ile bundan sonra normalleşmenin olmayacağını, görevde bulunduğu sürece iki ülke arasında olumlu hiçbir şey düşünmeyeceğini söyledi.

  Başbakan Erdoğan ile ilgili tüm haberler

  İsrail ile ilgili tüm haberler

  ONE MİNUTE'I HATIRLATTI

  Davos'taki 'One minute' olayını anımsatan Erdoğan, "İsrail'in bu kalkınmasında bu üç genç yok. İsrail'in yaptığı en iyi iş çocukları öldürmek. Bunu ben daha önce Davos’ta söylemiştim. O zaman hatırlarsanız yine plajda çocukları vurmuşlardı, şimdi yine öldürdüler." ifadelerini kullandı.

  Tayyip Erdoğan: Davos One Minute Perez İZLE

  İSRAİL DEVLET TERÖRÜ ESTİRİYOR

  "Devlet terörü estiren İsrail'e olumlu bakmamız mümknü değil. Mavi Marmara'dan sonra 3 şartımız vardı. Özrü diledi, tazminatlarda tamamdı. Fakat ambargonun kaldırılması esnasında imza falan dediler.

  Erdoğan'dan İsrail açıklaması: Siz çocukları öldürmeyi iyi bilirsiniz İZLE

  YAPTIKLARI EN İYİ İŞ ÇOCUKLARI ÖLDÜRMEK

  İsrail'in bu kalkınmasında bu üç genç yok. İsrail'in yaptığı en iyi iş çocukları öldürmek. Bunu ben daha önce Davos’ta söylemiştim. O zaman hatırlarsanız yine plajda çocukları vurmuşlardı, şimdi yine öldürdüler. Şu anda insanlığın vicdanı sızlamıyor ve maalesef aynı zulmüne orantısız güç kullanımıyla saldırmaya devam ediyor.

  ÇAĞRIM İSLAM DÜNYASINADIR

  İsrail'in bu zulmüne kimse bir şey demiyor. Çağrım islam dünyasınadır. Bizim İsrail'e olan tavrımız nettir. Bizim ilişkimiz zaten sıfırlanmıştı. Bu üç madde yerine gelmediği sürece normalleşme imkansız.

  İSRAİL SOYKIRIM YAPIYOR

  İsrail bir soykırım yapıyor. El Fetih ve Hamas'ın koalisyonunu bozmak istiyor. İsrail barışı tehdit eden bir ülkedir. Zulmeden bür ülkedir. Ben bu görevde bulunduğum sürece İsrail'lle olumlu bir iş bakamam.

  İSRAİL ER GEÇ KAYBEDECEKTİR

  Tayyip Erdoğan'a gergin falan diyebilir. Ben hakkın ve halkın yanındayım. Ben güçlere şirin gözükme çabasında olmadım. Mazlumların, mağdurların yanında olmaktan yanayım. Biz hakkın ve haklının yanındayız. İsrail bu zulmüyle devam edemez. İsrail er geç kaybedecektir.

  MUSEVİLERİ RAHATSIZ ETMEKTEDİR

  Dünyada yaşayan musevileri rahatsız etmektedir. ABD, Rusya ve Batılı ülkeler ciddi bir tavır alamıyor. Endişe falan diyorlar. Eylül'de BM genel kurulu olacak. Türkiye bunu orda da dile getirecek.

  BU İŞİN MUHATABI HAMAS

  Ateşkesin yanlış olduğunu söylerken şunu söylüyorum. Bu işin muhatabı Hamas. Sen Hamas'ı çağırmıyorsun. Mısır'la ne ateşkesi yapacaksın?"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir