Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
442.939
0.67%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Başbakan Erdoğan'ın Burdur konuşması İZLE

  Başbakan Erdoğan'ın Burdur konuşması İZLE

  Erdoğan, yerel seçim kampanyası kapsamında Burdur'da vatandaşlara seslendi.
  • 27.02.2014 - 13:39

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin seçim mitinglerinden Burdur'da konuşma yaptı. Erdoğan, konuşmasının sonlarına doğru, kendisi ile ilgili "yoğun bakımda" diye haber yapan ve bunu Twitter'dan duyuranlara yüklendi.

  Başbakan Erdoğan'ın Burdur konuşması İZLE

  ULUSALCI YAZARIN YAYDIĞI DEDİKODU

  Bir dönem Kandil belgeseli bile yapan ulusalcı Serdar Akinan'ın yaydığı haber kısa sürede Twitter'da günün en çok konuşulan konusu haline gelmişti. 

  Başbakan Erdoğan ın Burdur konuşması İZLE #1

  Erdoğan, Akinan'ın "yoğun bakımda" haberine inat, uzun süredir göstermediği bir miting performansına imza atarak kürsüde 1 saatten fazla konuştu, o haberler için şunları söyledi:

  YOĞUN BAKIM İDDİALARI

  "Bir haber yapıldı hakkımda. Neymişyoğun bakımdaymışım. Buraya da yoğun bakımdan buraya geldim. Dün MGK'daydım, hemen bir yoğun bakıma soktular. Şimdi buradayım. Uşak'a gidiyorum. Artık nelerden medet umuyorlar. Ya montaj, ya iftira, ya öldürecekler ya kaldıracaklar. Allah'ın verdiği canı kimse Allah'tan başka alamaz. Onlara rağmen bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Şu can şu tende olduğu sürece biz milletimize, vatanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. "

  BELGE GÖSTERDİ CHP'YE YÜKLENDİ

  Öte yandan Erdoğan, son günlerde ortaya atılan ses kayıtlarıyla ilgili paralel yapı adını verdiği Cemaat'i bir kez daha suçladı. Ardandan CHP'ye yönelik suçlamalar yönelten Başbakan Erdoğan, Menderes hükümetini deviren darbecilere bağlı sıkıyönetim mahkemesinin bir tebliğini okudu.

  Başbakan Erdoğan ın Burdur konuşması İZLE #2

  Erdoğan bir de belge gösterdi:

  "CHP'nin sahte genel müdürünün sahte montaj belgelerine benzemez. Bu tarihi bir belgedir. Eskişehir Örgi idare kumandanlığının tebliği bu. Yani sıkıyönetim kumandanlığı tebliği. Diyor ki; Ankara'daki bütün hükümet erkanı ve Demokrat Parti başkanları yabancı memlekete kaçarken yakalanmışlardır. Beraberlerinde 12 uçak dolusu altın kaçırmaktayken yakalandılar. Adnan Menderes ve Celal Bayar. Askeri kumandanlık tarafından tefkif edilmiştir. Eskişehir'de herkes bu haberleri basıp yayınlamalıdır. Demokrat Parti başkanlarının kaçmalarına fırsat verilmeden, tutuklanmalarını ve askeri kuvvetler gelene kadar salınmamalarını rica ederim.

  FETHULLAH GÜLEN'E YÜKLENDİ

  "Okyanus Ötesi, şimdi de CHP'nin eline montaj kasetleri verdi. Bu senaryoda hocası CHP genel müdürüne o görevi verdi. Sen belge sallayacaksın, biz buradan montaj yapaağız dedi. Ey Hoca, eğer bir yanlışın yoksa. Pensilvanya'da durma. Senin vatanın Türkiye ise, buyur vatanına gel. Siyaset de yapacaksan, çık meydanlarda siyaset yap. Ama bu ülkeyi karıştırma. Bu ülkenin huzurunu bozma. Ulusal güvenliğimizi tehdide yönelik birçok provokatif eylemlerde bulunma. Şimdi o hoca ile CHP genel müdürü, el ele Türkiye'yi kaosa sürükleme gayetindeler. 

  Diyorlar ki, Türkçe Olimpiyatları'nda hocamızı övüyordun, şimdi ne oldu. Evet övüyordum. Çünkü o zaman bu yönlerini görmemiştik. Kendileri çizgiden saptılar. Ülkemizi bölmeye çalışıyorlar. Şimdi elimizden ne geliyorsa, yasalar çerçevesinde gereğini yapacağız. Sağa sola gidecek tarafı yok bu konunun. Bu artık bir milli mücadeledir"

  MAVİ MARMARA ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNİ DİNLEDİLER

  Mavi Marmara şehitlerinin ailelerinin telefonlarını dinlediler. Neden? Bunları takip etmenizi sizden kim istedi?


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir