Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.020
-1.20%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Başbakan Yıldırım: Burada terörün borusu ötmez

  Terörle verilen mücadeleye değinen Başbakan Binali Yıldırım "Burası Türkiye Cumhuriyeti! Burada terörün borusu ötmez" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 11.11.2016 - 13:05
  Başbakan Yıldırım: Burada terörün borusu ötmez

  Trabzon'daki konuşmasında "FETÖ'ye ve bölücü terör örgütüne karşı amansız bir mücadele veriyoruz" diyen Başbakan Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü:

  BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ! BURADA TERÖRÜN BORUSU ÖTMEZ

  "Teröristler yok oluncaya kadar bu mücadele sürecek. Burası Türkiye Cumhuriyeti burada terörün borusu ötmez milletin borusu öter. Türkiye kendi kararını kendi verir.

  Başbakan Yıldırım: Burada terörün borusu ötmez VİDEO

  BUNLARIN NE KADAR DESTEKÇİSİ VARMIŞ NE KADAR DA SEVENİ VARMIŞ..

  Biz terörle, teröre destek veren siyasi uzantılarıyla mücadele ederken ne kadar da bunların destekçisi varmış, ne kadar da seveni varmış. Bütün Avrupa ülkelerinden 'Aman bu adamlara dokunmayın'. Kardeşim neye dokunmayacaksın? Mahkeme çağırıyor, 'gel ifade ver'. 'Ben seni, mahkemeni kabul etmiyorum, gelmiyorum, ifade vermiyorum, beni alamazsınız, beni veremezsiniz'. Geldin mi? İfadeni de verdin mi, dersini de aldın mı? Alacaksın.

  AP ÖNCE BİNASINDAKİ DUVARLADAN TERÖRİSTLERİN FOTOĞRAFLARINI İNDİRSİN

  Avrupa Parlamentosu önce parlamentolarının duvarlarındaki teröristlerin fotoğraflarını indirsinler. Kimse kusura bakmasın Türkiye kendi kararını kendi verir. Tek emir alacak makamı yüce Türk milletidir. Herkes işine baksın"  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir