Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6306
0.07%
Dolar
18.6344
0.01%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
323.507
0.54%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C
  Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ'ı görüştürdü

  Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ'ı görüştürdü

  Hasta yakınlarını dinleyen Başbakan Yıldırım, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı arayarak şikayetleri iletti.
  • AA
  • 27.11.2016 - 11:41

  Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Sağlık Fuarı’nın kapanış programına katıldıktan sonra hasta ziyareti için Bağcılar’da özel bir hastaneye gitti. Hastane girişinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldırım, kendisine yapılan çay davetini geri çevirmedi.

  Hastanenin bahçesinde bekleyen hasta yakınları ile çay içen Yıldırım'ın vatandaşlarla yaptığı sohbetin gündemi, hükümetin sağlık yatırımları oldu.

  HASTA YAKINININ DERDİNİ DİNLEDİ

  Sağlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, AK Parti Hükümeti döneminde sağlıkta yaşanan dönüşüme vurgu yaptı. Başbakan Yıldırım'ın yanında bulunan Mehmet Dinç adlı bir hasta yakını, Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan yoğunluktan söz etti.Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ ı görüştürdü #1

  SAĞLIK BAKANI AKDAĞ'I ARAYARAK ŞİKAYETLERİ SÖYLEDİ

  Yıldırım, bunun üzerine Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ı arayarak, "Vatandaşlar ile sağlık meselesi hakkında konuşuyoruz. Mehmet Dinç amcamız diyor ki; (hastanenin hizmetinden şikayetimiz yok ancak aşırı yoğunluktan dolayı memnuniyetsizlik var)" dedi.

  Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ ı görüştürdü #2

  BAKAN İLE HASTA YAKININI GÖRÜŞTÜRDÜ

  Başbakan Yıldırım daha sonra telefonu Dinç'e vererek Bakan Akdağ ile görüştürdü. Dinç'in, sorunun giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını talep etmesi üzerine Bakan Akdağ da hangi alanlarda sıkıntı olduğunu bizzat kendisinin tespit edeceğini söyledi.

  Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ'ı görüştürdü VİDEO

  Başbakan Yıldırım hasta yakınıyla Bakan Akdağ ı görüştürdü #3


  Görüş Bildir