Petrol
88.3
3.19%
Euro
19.7344
0.54%
Dolar
18.6359
0.01%
Altın
1.076
-0.08%
Borsa
4980
0.00%
Bitcoin
326.804
1.67%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Başbakan Yıldırım, Ramazan ayında Doğu illerinde olacak

  Binali Yıldırım, Ramazan ayında terör nedeniyle mağdur olan vatandaşlarla birlikte olmaya özen gösterecek.
  • 05.06.2016 - 09:14
  Başbakan Yıldırım, Ramazan ayında Doğu illerinde olacak

  Başbakan Yıldırım, Ramazan ayında Doğu illerinde olacak #1

  Partisinin merkez yürütme kurulu (MYK) toplantısında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yönelik “topyekûn seferberlik” çağrısında bulunan Başbakan Binali Yıldırım, yarın başlayacak Ramazan ayında yurt gezileri düzenleyecek. Yıldırım, ağırlıklı olarak bu iki bölgedeki illere ziyaretlerde bulunacak. Terör nedeniyle mağdur olan vatandaşlarla birlikte olmaya özen gösterecek olan Yıldırım, teröre karşı birlik-bütünlük mesajları verecek.

  TOPYEKÜN SEFERBERLİK İLAN EDİLECEK

  Yıldırım başkanlığında geçen hafta yapılan ilk MYK toplantısında, terör olayları nedeniyle sıkıntılı günler geçiren bölge halkının durumu ele alındı. Terör örgütü PKK’nın şehir merkezlerinde yürüttüğü terör eylemleri nedeniyle evlerinden olan, göç etmek zorunda kalan bölge halkına yönelik parti teşkilatlarının topyekûn seferberlik ilan etmesi ve halka destek verilmesi kararlaştırıldı.

  HALKA "YANINIZDAYIZ" MESAJI

  Ak Parti, ramazan ayı boyunca bakanından milletvekiline, genel merkez yöneticilerinden kadın ve gençlik kollarına kadar tüm kadrolarıyla bölgede olacak. Bölgedeki illerde iftar ve sahur programlarına katılacak olan partililer, “Sizi terör örgütünün insafına bırakmayacağız. Yanınızda olacağız” mesajını verecek. AK Parti Kadın Kolları, “Kardeşime İftara Gidiyorum” programları düzenleyecek. Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde de “Sofranız Soframızdır” projesi yürütülecek.


  Görüş Bildir