Euro
15.2972
0.17%
Dolar
13.5143
0.32%
Altın
796.21
0.33%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
475.473
-2.20%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C
  Basın mensuplarının Erdoğan nöbeti

  Basın mensuplarının Erdoğan nöbeti

  Erdoğan ailesini tatil yaparken görüntülemek isteyen basın mensupları gün boyu nöbet tutuyorlar..
  • 27.10.2012 - 14:33

  Basın mensuplarının Erdoğan nöbeti #1

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ailesiyle birlikte tatil için geldiği Bolu Abant Tabiat Parkı'nda konakladığı Abant Köşk'te gün boyu dinlendi.

  BASIN MENSUPLARI NÖBETTE

  Başbakan Erdoğan'ın aile fertleri ise köşk bahçesinde dolaşıp, çay içti. Basın mensuplarının görüntü alma çabası ise ilginç anların yaşanmasına yol açtı.

  ERDOĞAN TATİLİNİ ABANT'TA GEÇİRİYOR

  ERDOĞAN GÜN BOYU DIŞARI ÇIKMADI

  Kurban Bayramı tatili için ailesiyle birlikte Abant Tabiat Parkı'nda bulunan Abant Palace Otel'e ait Abant Köşk'e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gün boyu dışarı çıkmadı.

  Erdoğan'ın kaldığı 11 standart, 1 süit odası bulunan 24 yataklı köşkün pencereleri siyah perde ile kapatıldı. Erdoğan'ın koruma ekibi ise çevrede kuş uçurtmadı. Bir ekip göl çevresinde sürekli tur atarken, iki ekip ise köşk girişinde bekledi. Jandarmalar ise köşke giden yol üzerinde önlem aldı. Abant Palace Otel'den sabah Erdoğan Ailesi'nin kaldığı Abant Köşk'e kaymak götürüldü.

  Başbakan Erdoğan'ın Abant'ta tatil yaptığı yer

  Basın mensuplarının Erdoğan nöbeti #2

  AİLE FERTLERİNİN DOĞA GEZİSİ

  Başbakan Erdoğan köşkte dinlenirken, aile fertleri ise köşkün bahçesinde gezintiye çıktı. Erdoğan'ın ailesi iskelede ve ağaçların altındaki masalarda oturup doğa harikası manzarayı izleyip çay içti.

  Başbakan Erdoğan'ı izlemek için Abant Tabiat Parkı'na gelen gazeteciler ise sabahın erken saatlerinden itibaren göl etrafında tur atarak görüntü almaya çalıştı.


  Görüş Bildir