Euro
10.2916
-0.41%
Dolar
8.6168
-0.38%
Altın
493.88
-0.18%
Borsa
1.417
0.54%
Bitcoin
294.999
6.14%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C
  Bengi Yıldız sessiz sedasız boşanmış

  Bengi Yıldız sessiz sedasız boşanmış

  BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız'ın, Bodrum kaçamağı yuvasını yıktı.
  • 15.03.2012 - 08:37

  Bengi Yıldız sessiz sedasız boşanmış #1

  BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, geçtiğimiz yıl ramazan ayında Bodrum'da tatil yaparken, Deniz U. adlı bir kadınla mayolu olarak bira içip samimi şekilde sohbet ederken görüntülenmişti.  BDP'li Yıldız, sevgili oldukları iddialarını sert bir dille yalanlayarak, Deniz U.'nun aile dostları olduğunu söylemişti. 2 çocuğunun annesi İlknur Yıldız ise Deniz U.'yu tanımadığını ifade etmişti.

  TEK CELSEDE BOŞANDI

  İlknur Yıldız, Malatya'da ailesini ziyareti sırasında basına yansıyan olayın ardından Ankara'ya dönüşünde boşanma davası açtı. Ankara 3. Aile Mahkemesi'nde 2 Aralık 2011'de görülen davanın duruşmasına çiftin avukatları katıldı. İlknur Yıldız'ın avukatı, çocuklarının velayetini istedi. Mahkeme, şiddetli geçim sizlik nedeniyle İlknur ve Bengi Yıldız'ı ilk celsede boşadı, çocukların velayetini de anneye verdi. Yıldız, Bodrum'da Deniz U. ile görüntülenmeden önce eşiyle sorunlar yaşadığını ve boşanma davası açtığını ileri sürdü.

  BENGİ YILDIZ'IN BODRUM KAÇAMAĞINDAN FOTOĞRAFLAR

  BODRUM TATİLİ OLAY OLMUŞTU

  Geçtiğimiz yaz ramazan ayında, Bodrum'da tatil yaparken Deniz U. adlı kadınla objektiflere takılan BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız'ın, iki çocuğunun annesi olan İlknur Yıldız'dan geçen yılın aralık ayında boşandığı ortaya çıktı.

  Bengi Yıldız sessiz sedasız boşanmış #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir