Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
360.653
-1.52%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C

  Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

  Arınç'ın, Today's Zaman muhabiri Azerbaycan vatandaşı Mahir Zeynalov'un sınır dışı edilmesini soran gazeteciye cevap vermedi.
  • 08.02.2014 - 13:34
  Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

  Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle #1

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile gazeteciler arasında Gemlik'teki kapalı pazar yeri temel atma töreni sonrası ilginç bir diyalog yaşandı.

  Bülent Arınç soru soran gazetecileri fırçaladı - izle

  MUHABİR SORDU, YANIT ALAMADI

  Muhabirinin 'Zaman Todays Muhabiri Mahir Zeynalov Başbakan aleyhine tweet attığı için sınır dışı edilmiş. Bu konuda ne diyeceksiniz?' sorusunu yanıtlamayan Arınç, başka bir gazeteciye "Sizin sorunuz var mı hanımefendi" diye seslendi.

  "FATİH ALTAYLI'YI TANIMAM"

  Bu gazetecinin de yeni internet düzenlemesiyle ilgili soru sormak istediğini söylemesi üzerine Arınç, bu kez, "Başka sorusu olan var mı?" diye sordu. Arınç'tan gelen talep üzerine bu kez bir başka gazeteci, 'Fatih Altaylı'nın internette yayınlanan anket konuşmasını soracaktım' deyince Arınç, "Fatih Altaylı'yı tanımam" yanıtını verdi.

  MUHABİR SORUYU YİNELEDİ

  Bir muhabirin, Today's  Zaman muhabiriyle ilgili sorusunu yineleyerek, "Siz basın kurumlarından sorumlu bir bakan ve başbakan yardımcısı olarak güzel Bursamızın yakışıklı milletvekili olarak" diye devam eden konuşmasını kesen Arınç, "O kadar değil, o kadar değil" dedi.

  "SENİN SORUNU KİMSE ANLAMADI, HADİ MÜSAADENİZLE"

  "Şimdi senin sorunu kimse anladı mı? Bu arkadaşımız ne sordu duydunuz mu?" diye konuşmasını sürdüren ve gazetecilerden yanıt alamayan Arınç, "Hadi müsaadenizle" diyerek ayrıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir