Dolar
7.6967
0.4489%
Euro
8.9923
0.1525%
Altın
1863.31
-1.9413%
Borsa
1102.65
0.592%
G. Altın
461.687
-1.4304%
Bitcoin
80537.75
-0.9822%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale'de

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale'de

  Kılıçdaroğlu Büyük Anafarta köyü ile Conkbayırı'nda düzenlenen törenlerin ardından Şehitler Abidesi'ni gezip vapur kullandı.
  • 10.08.2016 - 15:22

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale de #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelibolu Yarımadası'nda bulunan Şehitler Abidesi'ndeki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

  Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, Anafartalar Zaferi'nin 101. yıl dönümü dolayısıyla Büyük Anafarta köyü ile Conkbayırı'nda düzenlenen törenlerin ardından, Şehitler Abidesi'ne geçti.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale de #2

  Kemal Kılıçdaroğlu, buradaki Atatürk Anıtı'na kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan, üzerinde Cumhuriyet Halk Partisi yazan çelenk sundu.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale'de VİDEO

  ŞEHİTLER ABİDESİ'Nİ GEZDİ

  Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Kılıçdaroğlu, Şehitler Abidesi'ni gezdi. Bu sırada bölgede bulunan vatandaşlar Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirdi.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale de #3

  Şehitler Abidesi'nde bulunan sembolik şehitliğe karanfil bırakan Kılıçdaroğlu, daha sonra "Meçhul Asker" şehitliğini ziyaret etti. Bir din görevlisinin dua etmesinin ardından, Kılıçdaroğlu burada da karanfil bırakıp, Eceabat'a bağlı Alçıtepe köyünü ziyaret etti.

  KAHVEHANEDE SOHBET ETTİ

  Köydeki bir kahvehanede çay içen Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla sohbet edip, fotoğraf çektirdi. Daha sonra Eceabat ilçesine ulaşan Kılıçdaroğlu, İskele Meydanı'ndaki bir kafede vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

  ARABA VAPURUNUN DÜMENİNE GEÇTİ

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çanakkale'ye geçmek için bindiği "Avşa Adası" adlı araba vapurunun kaptan köşküne çıkarak, dümene geçti ve bir süre gemiyi kullandı.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Çanakkale de #4

  "SİZİN KULLANDIĞINIZ DOĞRU GİDER EFENDİM"

  Bu sırada Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'dan araba vapuru hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, kaptana "Doğru gidiyoruz değil mi?" diye sordu.

  Çanakkale Belediye Başkanı Gökhan'ın "Sizin kullandığınız doğru gider efendim." demesi üzerine Kemal Kılıçdaroğlu, "Ondan hiç endişe yok. Bir yere çarpmaz. Kaptan darbe de yapmaz." ifadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir