Petrol
94.89
-3.32%
Euro
18.2541
-0.80%
Dolar
17.9618
0.17%
Altın
1.027
-1.10%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
434.473
-0.81%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  CHP Genel Merkezi'nde #OccupyCHP forumu

  CHP Genel Merkezi'nde #OccupyCHP forumu

  CHP'ye olan tepkilerini göstermek için sosyal medya üzerinden "OccupyCHP" etiketiyle örgütlenen bir grup genç, CHP Genel Merkezi'ne gitti.
  • 12.04.2014 - 17:02

  CHP Genel Merkezi'ne öğle saatlerinde gitmeye başlayan gençler, bazı CHP'li milletvekilleri, partililer ve gençlik kolları üyelerince karşılandı.

  "EYLEM KISITLI KALDI"

  Gruptakilere burada çeşitli ikramlarda bulunuldu. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, kendilerinin de daha önce CHP'yi "işgal" etmeye çalıştıklarını ancak eylemlerinin kısıtlı kaldığını söyledi.

  CHP'nin az sayıda genç milletvekili olan, az sayıda gencin siyaset yaptığı bir parti olarak görüldüğünü belirten Özel, "Bugün arkadaşlar CHP'ye geliyorlar ve CHP'de siyasete müdahale etmenin ilk adımını atıyorlar. CHP'yi bunun için bir seçenek olarak görüyor olmaları bizim açımızdan çok önemli" dedi.

  CHP Genel Merkezi nde #OccupyCHP forumu #1

  CHP Genel Merkezi nde #OccupyCHP forumu #2

  DÖNER YEDİLER

  Gençlere döner ikram edildi. İkramların ardından partinin giriş katındaki salonda toplanan gençler adına konuşan Ceren Aral da sosyal medya üzerinden buluştuklarını ve "işgal" kelimesini olumsuz anlamda kullanmadıklarını belirtti. Kendilerini en iyi ifade edebileceklerini düşündükleri CHP'de bir araya gelmeyi doğru bulduklarını dile getiren Aral, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na olumlu yaklaşımı için teşekkür etti. Aral, gençler olarak, yapıcı eleştirilerle CHP'ye güç katacaklarına inandığını söyledi.

  CHP Genel Merkezi nde #OccupyCHP forumu #3

  CHP Genel Merkezi nde #OccupyCHP forumu #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir