Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.417
0%
Bitcoin
486.666
1.54%
3ºC
İstanbul
Açık 3 C

  CHP İl Başkanı öğretmene fırça attı

  CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, programı sunan öğretmene kızarak 23 Nisan programını terk etti.
  • 23.04.2013 - 14:29
  CHP İl Başkanı öğretmene fırça attı

  CHP İl Başkanı öğretmene fırça attı #1

  Çorum'da 23 Nisan törenleri sırasında gergin anlar yaşandı. Töreni sunan öğretmen Akyan Çetin'in "Sizi saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nı okumaya davet ediyorum" sözlerine CHP İl Başkanı Cengiz Atlas tepki gösterdi. Atlas, "Niye 'Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okumaya davet ediyorum demiyorsun" diyerek öğretmen Çetin'e tepki gösterip alanı terk etti.

  "YUH OLSUN SİZLERE DİYORUM"

  Çorum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı. Programı sunan Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Aykan Çetin alanda bulunanlara, Sizleri saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nı okumaya davet ediyorum sözlerine CHP İl Başkanı Cengiz Atlas tepki gösterdi.

  İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından öğretmen Çetin'in yanına giden İl Başkanı Atlas, "Niye Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okumaya davet ediyorum demiyorsun" diyerek tepki gösterdi. Atlas, daha sonra da "Bu kadar Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı olmaz. Yuh olsun sizlere" diye bağırdı.

  Hepiniz Atatürk düşmanısınız

  CHP İl Başkanı öğretmene fırça attı #2

  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARAYA GİRDİ

  Beden Eğitimi Öğretmeni Akyan Çetin ise, "Ben gereken şekilde görevimi yaptım. Burada olsun muhalefet yapmayın" diye Atlas'a cevap verdi. Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin de araya girerek tartışmayı yatıştırmaya çalıştı. İl Başkanı Atlas tepkisini sürdürmeye devam ederek, "Hepiniz Atatürk ve Cumhuriyet düşmanısınız. Bu bayramı kim armağan etmiş ya da saygı duruşunda neden hiç ülkenin kurucusu Atatürk'ün adını anmıyorsunuz. Yazıklar olsun size" diyerek alanı terk etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir