Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
516.875
1.75%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C
  CHP'li belediye başkanı Aygün'e küfretti

  CHP'li belediye başkanı Aygün'e küfretti

  Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, Facebook'tan Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'e ağır ifadeler kullandı.
  • 31.08.2012 - 23:17

  CHP li belediye başkanı Aygün e küfretti #1

  "BİZİM TUNCELİ MİLLETVEKİLİ P......NK"

  Facebook'taki hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan CHP'li Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde Atatürk anıtında saygı duruşunun yönetmelikle kaldırılmasına isyan etti. Durumun ahde vefasızlık olduğunu savunan Başkan Ertuğrul, teröristlerin kaçırıp serbest bıraktığı CHP Tunceli milletvekiline Hüseyin Aygün'e, "Bizim Tunceli milletvekili p......k. Allah şahidim olsun ki o CHP'li vekil bana denk geldiğinde (isterse partiden atsınlar) 'sen kimsin ki CHP gibi ulusalcı bir partiden bir vekilsin ki böyle şerefsizlik yapıyorsun?' deyip boynuna sarılmazsam bu siyaseti de yapmayacağım" dedi.

  Özgür Ertuğrul'un bu paylaşımı, kısa sürede en çok tıklananlar arasına girdi.

  İŞTE ÖFKELİ BAŞKANIN FACEBOOK'TAKİ PAYLAŞIMI

  CHP'li Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, facebook'taki sayfasında şu ifadelere yer verdi: "...Artık dayanamıyorum, şu basit kutlamaları görünce insan çileden çıkıyor. Halkı askerden soğutmak için mi yapıyorlar? Bugün saygı duruşu bile yoktu. Bu kadar mı ahde vefasızlık olur, bu kadar mı Atatürk, Cumhuriyet düşmanlığı olur? Gerekenler Silivri'de, teröristler Şemdinli'de bayrak dikiyor. Onlar da gezide. Bizim askerlerimiz şehit oluyor, güncel haber oluyor. Bu millet neden konuşmuyor? Bizim Tunceli milletvekili p......k, onların yanında görününce tepki gösteriyor. AKP'li vekil 'ne mutlu Türk'üm diyene' kaldırılsın, 'Kürdistan kurulsa ne olacak? Apo'ya ev hapsi olsun' deyince kimsenin sesi çıkmıyor. CHP'de olan böyle vekilin de, diğer partilerde olan vekilin de, başkanların da, yalakaların da Allah belasını versin. Bu yazdıklarımdan dolayı yarın 15 müfettişi bana göndermeyenler de şerefsiz. İsterse hergün gönderin, bundan sonra bir Türk evladı olarak konuşacağım. Allah şahidim olsun o CHP'li vekil bana ilk denk geldiğinde (isterse partiden atsınlar) 'sen kimsin ki CHP gibi ulusalcı bir partiden bir vekilsin ki böyle şerefsizlik yapıyorsun' deyip; boynuna sarılmazsam bu siyaseti de yapmayacağım."

  Özgür Ertuğrul, içinden geldiği gibi duygularını Facebook sayfasında paylaştığını, yazdıklarının sonuna kadar arkasında olduğunu da ekledi.


  Görüş Bildir