Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
384.632
-9.64%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  CHP'li Demirçalı: Melih Gökçek'in ifadesi alınmalı

  CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na TBMM'de düzenlenen saldırı ile ilgili Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi.
  • 09.04.2014 - 11:38
  CHP'li Demirçalı: Melih Gökçek'in ifadesi alınmalı

  CHP li Demirçalı: Melih Gökçek in ifadesi alınmalı #1

  CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı sosyal medyadaki hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na düzenlenen yumruklu saldırı ile ilgili savcıları göreve çağırdı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi.

  ''KİMLER TARAFINDAN BİLGİLENDİRİLDİĞİ ÖĞRENİLMELİ''

  Adana Milletvekili Ali Demirçalı, TBMM'de Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı sonrası sosyal medyadan Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi. Demirçalı bu konuda şöyle dedi: "30 Mart Yerel seçimleri öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katıldığı TV programlarında CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik suikast ve saldırı yapılacağı iddialarında bulundu. Meclis Grup Toplantısı öncesi Genel Başkanınıza yönelik alçakça bir saldırı gerçekleştirilmiştir.Ankara Büyükşehir Belediye başkanının bu bilgilere nereden ulaştığını ve devletin polisinden,savcısından,istihbarat servislerinden önce kimler tarafından bilgilendirildiğinin açıklığa kavuşturulması aynı zamanda meclis grubu öncesi saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişiler hakkında bilgisi olup olmadığının öğrenilmesi açısından ifadesine başvurulması gerektiğine inanıyoruz."

  İŞTE DEMİRÇALI'NIN O TWEETLERİ

  "@06melihgokcek seçim öncesi @kilicdarogluk 'na yönelik saldırı olacağı iddiasında bulunmuştu.İfadesine başvurulması gerektiğine inanıyorum.

  Genel Başkanımız @kilicdarogluk 'na suikast ve saldırı olacak şeklinde açıklamaları olan @06melihgokcek 'in acilen ifadesi alınması gerekir"

  CHP li Demirçalı: Melih Gökçek in ifadesi alınmalı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir