Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.451
1.49%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  CHP'li Sabahat Akkiraz'a bir tepki de MHP'den

  MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, CHP İstanbul Milletvekili Sabahat Akkiraz'ın, istifa adımına tepki gösterdi.
  • 20.05.2014 - 13:48
  CHP'li Sabahat Akkiraz'a bir tepki de MHP'den

  CHP li Sabahat Akkiraz a bir tepki de MHP den #1

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türkkan, insanların kendi aldıkları karara saygı duyacağını söyledi. Sonra da istifa eden milletvekili ile ilgili birkaç şey söylemek istediğini belirtti.

  "BUNU NASIL BECERMİŞ!"

  "Sabahat Akkiraz Hanımefendi'yi, seçildiğimiz günden bu yana ya iki kez, ya da üç kez gördüm Meclis Genel Kurulu'nda" diyen Türkkan, "Meclis kürsüsünde de hafızam beni yanıltmıyorsa üç yıl içinde sadece bir kez gördüm. Milletvekili devam çizelgesine baktığımda da, izinli ve raporlu tek gün olmamasına rağmen, devamsız olduğu tek bir gün bile görünmüyordu. Bunu nasıl becerdiğini de anlayabilmiş değilim. CHP vekillikten toplu istifa mı edecek?

  CHP li Sabahat Akkiraz a bir tepki de MHP den #2

  "ÇOK SAMİMİ GELMEDİ BANA"

  Danışmanlarına önceden imzalayarak verdiği yoklama pusulası haricinde çok mümkün görünmüyor. Şimdi bu Mv arkadaşımız Meclis çatısı altında iktidara karşı her türlü mücadeleyi yürütmüş ama sonuç alamamış gibi. Meclis'te bulunarak yapmadığı mücadeleyi, milletvekilliğinden istifa ederek yapmayı uygun bulmuş. Çok samimi gelmedi bana.

  "NEYİN MÜCADELESİNİ VERMİŞSİN?"

  Demezler mi adama, konsere gittiğin kadar Meclis'e gitmemişsin milletvekili olunca, neyin mücadelesini vermişsin. Meclis'te tüm yollar tükenmiş gibi, 'istifa ediyorum' diyerek, gelmediği Meclis'ten gitmesini, kamuoyunun takdirine bırakıyorum" ifadelerini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir