Euro
11.1006
0.67%
Dolar
9.5668
0.91%
Altın
554.09
1.12%
Borsa
1.518
-0.06%
Bitcoin
566.116
-1.72%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  CHP'li vekil annesini oy vermeye sırtında götürdü

  Bandırma'da oturan ve yürümekte zorluk çeken Nadide Havutça, sandığa CHP Balıkesir Milletvekili oğlu Namık Havutça’nın sırtında gitti.
  • 07.06.2015 - 16:02
  CHP'li vekil annesini oy vermeye sırtında götürdü

  CHP li vekil annesini oy vermeye sırtında götürdü #1

  Sandık görevlilerinin ve milletvekili oğlunun yardımıyla oyunu kullanan Nadide Havutça, "Hepimizi hayırlı olsun. İnşallah ülkemize hayırlı olur" dedi. Annesiyle birlikte oy kullanan CHP Balıkesir Milletvekili ve Milletvekili Adayı olan Namık Havutça, seçimlerin Türkiye’ye barış, kardeşlik, adalet, sevgi, birlik ve birlik ve beraberlik getirmesini diledi.

  Havutça, "Temennim işsizliğin,yoksulluğun ve kavgaların son bulduğu, barış ve kardeşlik içerisinde hep birlikte mutlu olarak yaşadığımız bir dönem olmasıdır. Genel seçimler ülkemize hayırlı olsun."

  CHP li vekil annesini oy vermeye sırtında götürdü #2

  ENGELLİLER OY KULLANDI

  Öte yandan, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde engelliler de genel seçimlere ilgi gösterdi. Çok sayıda engelli vatandaş aileleri tarafından getirildikleri tekerlekli sandalye ile oylarını kullandı. Geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşamını tekerlekli sandalyede devam ettiren Armağan Kanalp oyunu Hasan Atlı İlköğretim Okulu 1188 nolu sandıkta kullandı. Kanalp, yöneticilerden engellilerin sorunlarıyla daha fazla ilgilenmeleri çağrısında bulundu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir