Euro
15.2530
0.06%
Dolar
13.4237
-0.01%
Altın
793.8290
-0.24%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
569.522
-1.81%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Çılgın aşık boğazı yaktı

  Çanakkale'de romantik evlilik teklifi...
  • 25.08.2012 - 11:13
  Çılgın aşık boğazı yaktı

  Çılgın aşık boğazı yaktı #1

  Çanakkale’de bir yıldır birlikte olduğu sevgilisine romantik bir evlilik teklifinde bulunmak isteyen çılgın aşık, teklifini denizin üstüne alevden harflerle yazdı.

  Uzak yol kaptanı Emre Bora Şaşmaz, 1 yıldır birlikte olduğu özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışan Ayfer Bayır’la hayatını birleştirmeye karar verdi. Evlilik teklifini farklı bir şekilde yapmak isteyen Şaşmaz, 10 arkadaşıyla birlikte tam 48 saat süren bir hazırlığa başladı. Ekip, evlilik teklifini, Çanakkale Boğazı'nda yanan harflerle duyurmaya karar verdi.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

  Şaşmaz’ın arkadaşları, hazırladıkları düzeneği yeni kordonda sahilden yaklaşık 100 metre ileride deniz yüzeyine yerleştirdi. Yaklaşık 2 saat süren hazırlığı sahilde oturmaya gelen vatandaşlar da merakla takip etti. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından çift sahildeki kafeye geldi. Masaya oturduktan sonra denizin üzerinde yanan volkanları gören Ayfer Bayır, önce bu duruma bir anlam veremedi. Daha sonra yanan ateşte adının şekillenmeye başladığını görünce neye uğradığını şaşırdı. Yazının tamamı ortaya çıkıp da Şaşmaz ’ın elindeki yüzüğü görünce ise mutluluktan havaya uçtu.

  OLAĞANÜSTÜ BİR SÜRPRİZ

  Sahildeki vatandaşların da alkışları arasında Emre Bora Şaşmaz ’ın evlilik teklifini “Evet” diyerek cevaplayan Bayır, uzun süre kendine gelemedi. Bayır, “Cevabın evet tabii ki. Harika, olağanüstü bir sürpriz. Hiç beklemiyordum. Hem de hiç beklemiyordum” dedi. Genç çifti ilk tebrik edenler de 48 saat uykusuz kalarak organizasyonu hazırlayan arkadaşları oldu. Romantik evlilik teklifini vatandaşlar da merakla izledi.


  Görüş Bildir