Petrol
84.55
-0.38%
Euro
17.7622
0.41%
Dolar
18.5016
0.29%
Altın
965.25
-0.07%
Borsa
3271
0.17%
Bitcoin
354.728
-5.79%
19ºC
İstanbul
Hafif yağmur 19 C

  Çökertilen fuhuş çetesinden lezbiyen servisi de varmış

  Kartvizitlerini araç camlarına koyarak müşteri çekmeye çalışan sözde masajcılar bu sefer yanlış kişiye kart verdi.
  • 29.09.2013 - 11:40
  Çökertilen fuhuş çetesinden lezbiyen servisi de varmış

  Çökertilen fuhuş çetesinden lezbiyen servisi de varmış #1

  Kadıköy'de Asayişten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yener Ülgütol'e, trafikte genç bir kız tarafından "Güzel kızlarla masaj keyfi" yazılı kartvizit verildi.

  Ülgütol, kartviziti, kendisine bağlı Ahlak ve Kumar Büro Amirliği'ne vererek karttaki salonların araştırılmasını istedi. Yapılan incelemede masaj salonlarında fuhuş yapıldığı anlaşıldı.

  8 AY TAKİP EDİLDİ

  İstanbul'un birçok yerinde bulunan masaj salonlarının sahibinin aynı kişi olduğu bilgisini elde eden polis, savcılığın talimatıyla teknik ve fiziki takip başlattı. 8 ay süren takibin ardından polis, maliye ve SGK görevlileriyle birlikte geniş çaplı operasyon düzenledi. Kadıköy, Maltepe ve Avcılar'da düzenlenen operasyonda, 39'u fuhuş yaptırılan kadın olmak üzere 52 kişi gözaltına alındı. Yapılan soruşturmada masaj salonları ile ilgili çok ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

  EVLERE LEZBİYEN SERVİSİ

  Soruşturmada 9 masaj salonunun sahibinin, fuhuştan sabıkalı Hakan A. adlı kişi olduğu ortaya çıktı. Zanlının, daha önce Şişli'de 4 tane masaj salonu işlettiği ve polisin baskınları yüzünden kapatarak başka ilçelere açtığı belirtildi.

  Bazı özel müşterilerin evlerine de kadın servis ettiği belirlenen Hakan A.'nın sevgilisini bile fuhuşa yolladığı ortaya çıktı.

  Masaj salonlarından birinde sadece kadınlara hizmet veren lezbiyen masözler olduğu anlaşıldı. Hatta evlere lezbiyen hizmeti de vermişler.

  TECAVÜZ VE ZORLA SENET

  Masaj salonlarında çalışan masöz kadınlardan E.P., Hakan A.'nın kendisine tecavüz edip zorla senet imzalatıldığını ve borçlarına karşılık fuhuş yaptırıldığını iddia etti. Bir başka kadın S.Y. de kendisine zorla senet imzalattırılarak borçlandırıldığını söyledi.

  Salonlarda müşterilere sadece kadın değil uyuşturucu haplar da satıldığı belirlendi. Baskınlara katılan maliye ve SGK görevlileri de, usulsüz işlemleri belirleyerek, belge topladı, zabıt tuttu.


  Görüş Bildir