Euro
13.9555
-0.38%
Dolar
12.3703
0.01%
Altın
713.35
0.04%
Borsa
1.776
0%
Bitcoin
724.468
0.78%
19ºC
İstanbul
Bulutlu 19 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağız

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'da vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacaklarını belirtti.
  • AA
  • 19.07.2016 - 01:53
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağız

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çarşamba günü önemli bir kararı açıklayacağız #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'da kendisini bekleyen vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada, "Çarşamba günü MGK ve Bakanlar Kurulu toplanacak ve önemli bir kararı açıklayacağız. Bir süreci başlatacağız. " dedi.

  HALKIN TALEPLERİNİ BİR KENARA KOYAMAZSINIZ

  Erdoğan, vatandaşların darbecilere idam talebiyle ilgili de, "Türkiye demokratik bir hukuk devletidir. Demokratik bir hukuk devletinde siz halkı görmemezlikten gelemezsiniz. Dolayısıyla halkın taleplerini bir kenara koyamazsınız.

  Halkın böyle bir talebi varsa bunun görüşüleceği yer neresidir? Parlamentodur. Bunların, bu alçakların bombaladığı parlamentodan inşallah görüşülmek suretiyle inanıyorum ki parlamentodaki siyasi partiler, bu konuda en isabetli kararı alacaktır ve alınacak böyle bir kararda da onay merci olarak ben kararımı açıklıyorum. Ben bunu onaylarım." dedi.

  HESABI ERKEN BOZULDU

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Devlet içinde devlet olmaz. Paralel devlet. Nereden çıktı bu? Dert başkaydı ama ne oldu? Duvara çok kötü çarptılar. Hesabı erken bozuldu. Şimdi bunun bedelini ödeyecekler." şeklinde konuştu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir