Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
566.967
3.54%
20ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 20 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Demirtaş'a özür dilesin cevabı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Demirtaş'a özür dilesin cevabı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da HDP mitingine yapılan saldırı nedeniyle, "Türkiye'den özür dilesinler" diyen Demirtaş'a cevap verdi.
  • Haber Merkezi
  • 06.06.2015 - 15:18

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Demirtaş a özür dilesin cevabı #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da HDP mitingine yapılan bombalı saldırı nedeniyle Selahattin Demirtaş'ı aradığını ancak ulaşamadığını söylemişti.

  "HALKTAN ÖZÜR DİLESİNLER"

  Demirtaş da ''Halktan özür dilesinler" yanıtını vermişti. Ağrı mitinginde Demirtaş'ın sözünü eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Ben niye özür dileyeceğim. Özür dileyecek biri varsa sensin sen.'' dedi:

  BEN NİYE ÖZÜR DİLEYECEĞİM

  "Bana ulaşacağına Diyarbakır için özür dilesin demiş. Ben niye özür dileyeceğim. Özür dileyecek biri varsa sensin sen. 6-7-8 Ekim'de benim Kürt kardeşlerimi sokağa döken sensin. Ölen de Kürt kardeşlerimdi öldüren de Kürtlerdi. Bizim kitabımızda hiçbir zaman kan yoktur. 40 yıllık siyaset hayatımda kan yoktur. Siz siyasette çıraksınız, tehditle yürüyorsunuz. Doğan medyasıyla iyi iş tuttular beraber yürüyorlar. Kimin ne yaptığı ortada. Eş başkanlar İstanbul’da başka, Ağrı’da başka yüzleriyle karşıya çıkar. Doğan medyası ilk günden beri bunlarla hareket ediyor. Yurtdışındaki basın kuruluşları da onlara katıldı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Demirtaş'a özür dilesin cevabı VİDEO

  MANŞETLERLE ÇARPIŞA ÇARPIŞA BUGÜNE GELDİK

  Biz milletimizle birlikte yeni anayasa dedikçe muhalefet partilerinin neden karşı çıktıklarını anlıyorsunuz değil mi. Bunun aynısını eş başkanlar da söylüyor. Milletimizle birlikte manşetlerle çarpışa çarpışa bugüne geldik. Benzer tuzaklarla mücadele ederek yolumuza geldik. Tuzakların üstünde bir tuzak var. Tuzak kurduk, işi bitirdik diyenler hiçbir işi bitiremediler. İlk defa karşımızda bu kadar geniş bir cehpe görüyoruz."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir