Petrol
92.7
0.39%
Euro
18.2908
0.25%
Dolar
17.9643
0.28%
Altın
1.023
0.20%
Borsa
2944
1.06%
Bitcoin
430.346
-1.08%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mondragon'a övgüler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mondragon'a övgüler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kolombiya Devlet Başkanı Calderon, Galatasaray'da bir dönem kalecilik yapan Faryd Mondragon ile görüştü.
  • AA
  • 11.02.2015 - 00:26

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Mondragon a övgüler #1

  Kolombiya Devlet Başkanı Calderon ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleştirdikleri baş başa ve heyetler arası görüşmenin ardından resmi öğle yemeğinde de bir araya geldi.

  Calderon, yemekten sonra Erdoğan'a sürpriz yaparak, bir dönem Galatasaray futbol takımında kalecilik yapan Faryd Mondragon ile Erdoğan'ı görüştürdü. Görüşmenin ardından Erdoğan, Santos ve Mondragon gazetecilere kısa birer açıklama yaptı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Mondragon a övgüler #2

  ERDOĞAN'DAN MONDRAGON'A ÖVGÜLER

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, mevkidaşı Santos'un kendisine ve heyetine çok anlamlı bir sürpriz yaparak, Mondragon'u saraya davet ettiğini söyledi. Mondragon'un Türkiye'nin en saygın kulüplerinden biri olan Galatasaray'da 6 yıl başarılı şekilde file bekçiliği yaptığını ifade eden Erdoğan, Mondragon'un futbol kariyerindeki başarılarını takdir ettiğini, son olarak Dünya Kupası'ndaki kurtarışlarını izlediğini söyledi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Mondragon a övgüler #3

  Mondragon'un Mart ayında Türkiye'yi ziyaret edeceğini öğrendiğini belirten Erdoğan, kendisini ailesiyle birlikte misafir etmekten memnuniyet duyacağını belirtti. Mondragon da Türkiye'de unutamadığı, kariyerinin en önemli 6 yılı geçirdiğini belirterek, bugün de futbolu seven iki liderle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Mondragon a övgüler #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir