Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6306
0.07%
Dolar
18.6344
0.01%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
322.971
0.24%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismi mezunlar yıllığında

  AK Parti'li Bülent Turan, Marmara Üniversitesi mezunlarının adlarının yer aldığı yıllıkta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isminin geçtiğini duyurdu
  • DHA
  • 17.06.2016 - 00:57
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismi mezunlar yıllığında

  Turan

  Çanakkale'de serbest muhasebeci ve mali müşavir Muzaffer Kıray, Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakan seçilmesinin ardından bir arkadaş ortamında, Erdoğan'ın adının zikredilerek, kendilerinin öğrenim gördüğü üniversiteden başbakan çıktığı yönünde bir sohbet geçince, aklına kendi adının da yer aldığı "Yüz Yıllık Mezunları ile İstanbul Yüksek Ticaretliler" isimli yıllık geldi.

  Eve gidip Marmara Üniversitesi Mezunları ile Tüm Öğretim Kadrosu'nun adlarını yer aldığı 1983 yılında basılan yıllığı incelemeye aldı.

  Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Dr. Esat Çelebi tarafından hazırlanan mezunlar yıllığının 328'nci sayfasında 1980-1981 Mezunları bölümünde, İ.İ.T.İ.A. Ticari Bilimler Fakültesi (Aksaray Birimi) Mezunlarını gösteren alanda, 2443 numarasıyla Erdoğan Tayyip adını buldu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ismi mezunlar yıllığında #2

  TWITTER'DAN DA PAYLAŞILDI

  Aradan yaklaşık 10 yıl geçtikten sonra bugün Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan'ın son günlerde en çok tartışılar hale gelen üniversite diploması gündeme gelince, Muzaffer Kıray da kendi adının da bulunduğu mezuniyet yıllığını ortaya çıkardı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ismi mezunlar yıllığında #3

  Bir arkadaşına da Erdoğan'ın adını gösterdi. Ardından mezunlar yıllığı ve Muzaffer Kıray'ın resmi, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan tarafından twitterdan "CBşk'mızın ünv arkadaşlarından Muzaffer Kıray, Çanakkalede yaşıyor. Bu da elindeki mezuniyet yıllığı. Ne küçüldün A.Şener!" notunu paylaştı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ismi mezunlar yıllığında #4

  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Muzaffer Kıray, konuyla ilgili bir yorum yapmak istemedi. Ancak, kendisinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile üniversiteden bir tanışıklığı bulunmadığını söyledi.


  Görüş Bildir