Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
482.560
-7.97%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C
  Cumhuriyet, savunayım derken PKK'ya ateist dedi

  Cumhuriyet, savunayım derken PKK'ya ateist dedi

  Can Dündar'ın yönettiği Cumhuriyet TSK'yı eleştirmek için bir haber yaptı ama baltayı taşa vurdu..
  • Haber Merkezi
  • 06.08.2015 - 11:50

  7 Haziran sonrası terörü tırmandırarak barış sürecini bitirme noktasına getiren PKK'ya cevap olarak TSK hava operasyonlarına başlamış ve Kandil'de birçok hedef yerle bir edilmişti.

  TSK: SİVİL KÖYÜ DEĞİL, PKK KAMPINI VURDUK

  TSK'nın operasyonlarını durdurmak ve kamuoyu oluşturmak için "PKK kampı diye, sivil köy vuruldu" propagandası yapılmış, TSK ise bu iddiayı yalanlamış ve oranın bir köy değil PKK kampı olduğunu duyurmuştu.

  CUMHURİYET PKK'YA DİNSİZ DEDİ

  Can Dündar yönetimindeki Cumhuriyet gazetesi, Zergele'nin bir kamp değil köy olduğunu ispatlamak için o bölgeye bir muhabir gönderdi. Cumhuriyet muhabiri çevredekilerle konuşup haber yaptı ve şu sonuca vardı: "PKK kampında cami mi var, burası köy"..

  Gazete, PKK'yı aklayarak TSK'yı "sivil katliamcısı" gibi göstermek için yaptığı haberde çuvalladı ve PKK'ya 'ateist' iması yaptı.

  AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
  PKK PRODÜKSİYON İŞİNE GİRMİŞ

  Sivil yerleşim yeri bombalandı diyorlar. Arkada yıkıntılar önde ise o yıkıntıdan kurtarılmış bir kadın var. PKK kampına dışarıdan siviller getirilip Cumhuriyet gazetesi de çağrılmış. Algı çalışması yaparken bir ayrıntıyı unuttukları apaçık ortada; siyahlar içindeki kadının elbisesinde toz bile yok. Kadın yıkıntıdan, göçükten, tozdan hiç etkilenmemiş(!)

  Cumhuriyet, savunayım derken PKK ya ateist dedi #1


  Görüş Bildir