Euro
15.1963
-0.49%
Dolar
13.4077
-0.48%
Altın
793.14
-0.06%
Borsa
201
-0.08%
Bitcoin
485.700
-1.66%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı

  Yozgat'ın Sorgun İlçesi'nde dünya evine girecek Mustafa Arslan'ın Açık Öğretim Lisesi Sınavı, düğünüyle aynı güne denk geldi.
  • İHA
  • 09.08.2015 - 16:40
  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı

  Yozgat’ın Sorgun ilçesinde düğün günü ile Açık Öğretim Lisesi Sınavı aynı güne denk gelen damat, düğüne kısa bir mola verip damatlığıyla sınava girerken, gelin de gelinliğiyle dışarıda sınavın bitmesini bekledi.

  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı #1

  GELİN DAMADI DIŞARDA BEKLEDİ

  Yozgat’ın Sorgun ilçesinde dünyaevine girecek olan 31 yaşındaki Mustafa Arslan, Açık Öğretim Lisesi Sınavı’nın düğünüyle aynı güne denk gelmesi üzerine damatlığıyla sınava girdi. Gelin adayı 20 yaşındaki Merve Güngör ise Otomobil içerisinde dua ederek damadı bekledi. Damat ve gelin sınav sonunda el ele tutuşarak nikah salonunun yolunu tuttu.

  Damat sınavda ter döktü gelin dua etti- İZLE

  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı #2

  SINAVA DAMATLIĞIYLA GELDİ

  Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşayan Mustafa Arslan, Sorgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Açık Öğretim Lisesi Sınavı’na damatlığıyla geldi. Gelin Merve Güngör ise damadı yalnız bırakmadı. Genelde sınavlarda anneler çocukları için sınav merkezleri önünde çocukları için dua ederken, bu kez gelin eşi için dua etti.

  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı #3

  SINAVDAN SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

  Otomobil içerisinde damadı dua ederek bekleyen gelin Merve Güngör, “İki heyecanı bir arada yaşıyoruz, eşim sınava girdi ben de dışarıda onu bekliyorum, hayırlısı olur inşallah. Buradan da düğüne gidiyoruz” dedi.

  Damat iki heyecanı bir arada yaşadı #4

  İKİ HEYECAN BİR ARADA

  Damat Mustafa Arslan ise böyle önemli bir günde iki heyecanı bir arada yaşamanın çok farklı bir duygu olduğunu belirterek, “Yani ne ondan geçebildim, ne ondan geçebildim. İkisini de mecbur bir arada yapmak zorunda kaldım. Ben içeride heyecanı yaşarken, eşim de dışarıda heyecan yaşıyor. Biraz düğünün stresi olsa da sınavım iyi geçti” dedi.


  Görüş Bildir