Euro
15.1765
-0.36%
Dolar
13.6204
-0.22%
Altın
782.9690
-0.65%
Borsa
1989
-0.42%
Bitcoin
504.585
-0.28%
5ºC
İstanbul
Çok bulutlu 5 C

  Devlet Bahçeli BDP-PKK buluşması için konuştu

  MHP lideri Devlet Bahçeli BDP-PKK buluşması için, "Beklenen adam kaçırma stratejisi parlementoya taşınıyor." dedi.
  • 18.08.2012 - 13:03
  Devlet Bahçeli BDP-PKK buluşması için konuştu

  Devlet Bahçeli BDP-PKK buluşması için konuştu #1

  Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde PKK'lılar dün BDP milletvekillerinin yolunu kesti. Yaklaşık 50 aracın bulunduğu konvoyu durduran 1'i kadın 5 PKK'lı, yaklaşık yarım saat örgüt propagandası yaptı. MHP lideri Devlet Bahçeli olaya ilişkin bir açıklama yaptı. Bahçeli, "Beklenen adam kaçırma stratejisi parlementoya taşınıyor." dedi.

  ŞEKLEN ADAM KAÇIRMA STRATEJİSİ

  MHP Lideri Devlet Bahçeli Ramazan Bayramı için yayınladığı kutlama mesajında "Yeni moda olan ön ve yol kesme veya şeklen adam kaçırma stratejisi, bugünlerde şeytani hesapların parlamento zemininde malum simalarla yürütülmeye çalışıldığına işaret etmektedir." dedi.

  İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları

  BURUK BAYRAM

  Yaşadığımız sıkıntı ve sorunlarla iç içe geçen sancılı günlerin ardından özlemle beklediğimiz bayram günlerine buruk bir ruh haliyle de olsa ulaşmış bulunuyoruz.

  Mübarek Ramazan ayının nimet ve ibadetlerini idrak ettiğimiz bir aylık süreden sonra bayramla bütünleşmek ve bayram günlerinin coşkusunu derinlerimize çekmek eşsiz bir manevi haz ve değerdir.

  KANLI ELLER MUKADDES GÜNLERDE BOŞ DURMADI

  Temennim bayramın tehdit edilen kardeşliğimizi ve birliğimizi daha da perçinlemesi, karşı karşıya kaldığımız ağır meselelerin üstesinden gelme konusunda güç ve ilham vermesidir.

  Ayrıca aziz milletimiz son bir aydır azap ve ıztıraplarla sınanmış, bayrama gelesiye kadar acı ve kayıpları fazlasıyla yaşamıştır.

  Maalesef kötülüğü meslek, fitneyi rehber ve şiddeti yöntem olarak belirlemiş kanlı eller ve art niyetliler mukaddes günlerde de boş ve rahat durmamıştır.

  DAĞLARA VE SİLAH TUTAN KANLI ELLERE RAĞBET ARTMIŞTIR

  Bölücü terör örgütünün cani eylemleri, buna alkış tutarak destek sağlayan ve örgüt propagandasına soyunan kötürüm zihniyetlerin zehir saçan emelleri içinden geçtiğimiz günlerde milletimizi çok olumsuz etkilemiştir.

  Görülmektedir ki sözde siyaset yapanlar arasında bile dağlara ve silah tutan kanlı ellere rağbet artmıştır.

  Yeni moda olan ön ve yol kesme veya şeklen adam kaçırma stratejisi, bugünlerde şeytani hesapların parlamento zemininde malum simalarla yürütülmeye çalışıldığına işaret etmektedir.

  TÜRK MİLLETİ NİFAK HANÇERİNİ PARÇALAYACAKTIR

  Muhakkak ki aziz milletimiz bu olan biten tüm kötü ve kabul edilemez ihanet oyununun figüranlarını görmekte ve gerekli değerlendirmesini dikkatle yapmaktadır.

  Tıpkı bayramlarda olduğu gibi, Türk milleti elele, gönül gönüle verecek ve varlığına saplanmaya çalışılan nifak hançerini kırarak parçalayacaktır.

  Bu düşüncelerle; kökeni, mezhebi, inancı ve rengi ne olursa olsun yurdumun her köşesindeki muhterem vatandaşlarımın bayramını tebrik ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.


  Görüş Bildir