Petrol
109.13
0.03%
Euro
17.2202
-3.40%
Dolar
16.1419
-4.40%
Altın
980.13
-1.21%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
344.529
-5.27%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C
  Devlet Bahçeli: Hainlerin yüzü gülmeyecek

  Devlet Bahçeli: Hainlerin yüzü gülmeyecek

  Şemdinli'de düzenlenen saldırıya ilişkin açıklama yapan MHP Lideri, teröre karşı mücadelede kararlılığı vurguladı, birlik mesajı verdi.
  • Haber Merkezi
  • 09.10.2016 - 18:12

  Devlet Bahçeli: Hainlerin yüzü gülmeyecek #1

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde düzenlenen hain saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

  Twitter hesabından açıklama yapan MHP Lideri, hainlerin yüzünün dün gülmediğini, bugün de gülmeyeceğini belirterek "Milletçe eğilmeyeceğiz" dedi.

  "BU BÜYÜK BİR ACI"

  Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

  "Türk milleti her gün kötü ve kahredici haberlerle sarsılıyor. Terörizm bir yanda kanımızı kuruturken diğer yanda ocaklar yıkıyor. Bugün Hakkâri Şemdinli’deki Durak Jandarma Karakolu’nun olduğu bölgeye, 5 ton bomba yüklenmiş bir araçla saldıran terörist dehşet saçtı. Bu hain saldırıda 10 Mehmedimiz, 8 sivil vatandaşımız şehit olurken, 11’i asker olmak üzere 27 kardeşimiz de yaralandı. Ne büyük bir acı!

  MUHARREM AYINI DA KANA BULADILAR

  Muharrem ayındayız ve bu ayda savunma maksadıyla yapılanlar dışında her tür savaş, çatışma ve kan dökmek haramdır. Ama caniler ne bilsin! Din düşmanları, insanlığı çiğneyen, vicdanı reddeden, kalplerinde acıma hissiyatı olmayan azılı katiller Muharrem ayını da kana buladılar.

  MİLLETÇE EĞİLMEYECEĞİZ

  Firavun’un mirasçıları, Yezid’in takipçileri, fitne ve bozgunculuğun simgeleri Türkiye’ye saldırıyor, Türklüğün gövdesinde ameliyat yapıyor. Hainlerin yüzü dün gülmedi, bugün de gülmeyecektir. Millet tam bir kenetlenme haliyle namus, şeref ve izzetini savunacaktır. Tezvirleri defedeceğiz, tefrikanın kolunu-kanadını kıracağız, işbirlikçi ve ihanet ortaklarının oyununu bozacağız.Ve milletçe eğilmeyeceğiz.

  TERÖRLE MÜCADELEDE NE GEREKİYORSA YAPILMALI..

  Terörle mücadelede ne gerekiyorsa yapılmalı, milli seferberlik ruhuyla bu musibet, bu melanet kökten, tümden, hepten bitirilmelidir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.

  Ayrıca yaralı gazilerimize şifalar niyaz ediyor, hepsine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, terörizmi lanetliyorum. Daha büyük bir felaket yaşamadan, kayıp bir vatan, kararmış bir istiklal ve istikballe karşılaşmadan artık herkes aklını başına almalıdır."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir