Petrol
86.09
0.61%
Euro
19.6306
0.01%
Dolar
18.6368
0.01%
Altın
1.078
0.12%
Borsa
4955
0.00%
Bitcoin
326.798
1.42%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Devlet Bahçeli'den Trump'a Gülen çağısı

  Devlet Bahçeli'den Trump'a Gülen çağısı

  MHP lideri Bahçeli, ABD'nin yeni başkanı Trump'a çağrıda bulunarak "Pensilvanya'daki hainin" iade edilmesini istedi.
  • Haber Merkezi
  • 15.11.2016 - 10:13

  Devlet Bahçeli den Trump a Gülen çağısı #1

  Devlet Bahçeli grup toplantısında ABD'nin yeni başkanı Donald Trump'a değindi. Konuşmasında Trump'ı "Turump" şeklinde telafuz etmesiyle dikkat çeken Bahçeli, FETÖ'nün iadesi için çağrıda bulundu.

  KADER AĞLARINI ÖRDÜ, TRUMP SEÇİLDİ

  "ABD'nin yeni başkanı tüm bahisçileri, siyasi teorisyenleri ters köşeye yapıştırmış, kader ağlarını örmüş, Trump başkan seçilmiştir.

  İÇİMİZDEKİ CLİNTON LOBİSİ ÇOK İSTEMESİNE RAĞMEN..

  Seçimden bir gün önce yüzde 99 Hillary manşeti atan gazeteler tasnifini çoktan yapmıştır. Hüküm çabucak verilmiştir. İçimizdeki Clinton lobisinin çok istemesine rağmen Trump ipi göğüsledi. Clinton'ın seçilememesi, onunla tasarım hayali kuranları şoke etti. Seçmenlerin öfke ve korkularını harekete geçirip, kutuplaştırıcı siyaset yönetimi ABD'yi oldukça etkilemiştir.

  Devlet Bahçeli'den Trump'a Gülen çağısı VİDEO

  PENSİLVANYA'DAKİ HAİNİ İADE ETSİN

  Bizim için ABD Başkanı'nın kim olduğu önemsizdir. Avarallerin kendi meselesidir.Bizim yeni başkandan arzumuz Pensilvanya'daki haini Türkiye'ye iade etmesidir.

  Bu şahsın nasıl bir siyaset izleyeceğiz, vasıf ve birikimleri olup olmadığıdır. Biz Trump'ın seçilmesiyle estirilen kötümserlik ve iyimserlik yaklaşımlarına mesafeli yaklaşıyoruz. Obama'nın geride kalan 8 yılı beklentileri karşılamamıştır. Obama ve seleflerinden ağzımızın yandığından Trump'ı üflüyerek izliyoruz."


  Görüş Bildir