Euro
10.3759
-0.02%
Dolar
8.8628
-0.08%
Altın
494.79
0.1%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
374.282
-1.63%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C
  Didem Yılmaz'dan Günlüoğlu'na fırça üstüne fırça

  Didem Yılmaz'dan Günlüoğlu'na fırça üstüne fırça

  Didem Yılmaz Mardin Yeşilay temsilcisine canlı yayında fırça üstüne fırça attı.
  • 31.10.2012 - 14:32

  Didem Yılmaz dan Günlüoğlu na fırça üstüne fırça #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER  Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu dün çok tartışılacak sözler sarf etti. Mardin'e üniversite kurulmasıyla şehre ahlaksızlık geldiğini iddia eden Günlüoğlu, "Artık bir kısım gençlerimiz kız- erkek parklarda, çimenler, ya da banklar üzerinde uzanarak işi öpüşerek sevişmeye kadar götürdü" diyerek üniversitenin zinayı meşru kıldığını söyledi.

  YEŞİLAY SORUŞTURMA BAŞLATTI

  Günlüoğlu'nun bu sözleri üzerine Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yönetim Kurulu, yazılı açıklama yaptı. Günlüoğlu'nu eleştiren cemiyet, hakkında soruşturma başlattı. Günlüoğlu'nun temsilciliğinin feshedilmesi gündemde.

  YEŞİLAY SORUŞTURMA BAŞLATTI

  YILMAZ FIRÇA ÜSTÜNE FIRÇA ATTI

  Bu gelişmeler sonrası Lütfü Günlüoğlu Habertürk ekranlarında Didem Yılmaz'la Gün Ortası programına canlı yayın konuğu oldu. Didem Yılmaz konuğuna sert çıkışlar yaptı. Günlüoğlu'na fırça üstüne fırça atan Didem Yılmaz, "Yeşilay olarak sizin göreviniz ahlak bekçiliği mi çok merak ediyorum." diye sordu. 

  DİDEM YILMAZ'DAN GÜNLÜOĞLU'NA FIRÇA

  Didem Yılmaz dan Günlüoğlu na fırça üstüne fırça #2

  "İŞ AYAKTA BAŞLIYOR YATARAK SEVİŞMEYE GİDİYOR"

  Günlüoğlu'ndan ne gördüğünü açık açık anlatmasını isteyen Yılmaz " Masumca başlıyor. İş ayakta başlıyor, yatarak sevişmeye kadar gidiyor" cevabını aldı. "Üniversiteden önce gençler daha mı ahlaklıydı" diye soran Yılmaz sinirlenerek "Ne gördünüz el ele mi yürüdüler." dedi

  YAYINDAN ALDI

  Günlüoğlu konuşmaya devam ederken Didem Yılmaz, hakkında başlatılan soruşturma bilgisini verdi. Yeşilay temsilcisi soruşturma bilgisini canlı yayında aldı. Günlüoğlu konuşmaya devam ederken Didem Yılmaz "Gider sorarsınız neden benim hakkımda soruşturma açtınız diye." diyerek sesi yayından aldı.

  Didem Yılmaz dan Günlüoğlu na fırça üstüne fırça #3

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir