Petrol
92.05
-3.21%
Euro
18.2314
-0.12%
Dolar
17.9276
-0.17%
Altın
1.023
-0.39%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
433.098
-0.28%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Doğum gününü çadırda kutladı

  Van Erciş'te depremzede Muhammed Vuslat Kaya'nın 3. yaş günü çadırda kutlandı.
  • 28.10.2011 - 10:20
  Doğum gününü çadırda kutladı

  Doğum gününü çadırda kutladı #1

  Van'ın Erciş ilçesinde yaşanan 7.2 şiddetindeki depremin ardından ailesiyle Erciş Şehir Stadyumuna kurulu çadırkentte yaşayan Muhammed Vuslat Kaya, 3 yaşına sürpriz doğum günü kutlamasıyla girdi.

  AMELİYAT ELDİVENİNDEN BALON

  Muhammed'i doğum gününde BKM Mutfak oyuncuları Emre Canpolat ile Metin Keçeci de yalnız bırakmadı. Muhammed'in tek doğum günü süsü ameliyat eldiveninden balondu. Minik Muhammed'in doğum gününden sosyal medya aracılığı ile haberdar olan ve doğum günü pastası olmadığını öğrenen BKM Mutfak oyuncuları Emre Canpolat ile Metin Keçeci, beraberlerinde getirdikleri pastayla Kaya ailesinin çadırını ziyaret etti. Çadırda gerçekleşen kutlamaya aile fertlerinin yanı sıra Kaya ailesinin çadır komşuları, sağlık ekipleri ve gönüllü yardım görevlileri de katıldı. Pastasını neşeyle üfleyen Muhammed için annesi, “Buraya geldiğimizden bu yana yüzü ilk kez böylesine güldü” dedi.

  Lüks ışığı ile aydınlatılan çadırda yapılan mini organizasyonda, bir sağlık görevlisinin balon gibi şişirdiği ameliyat eldiveni, çadırdaki tek doğum günü süsü oldu. Oyuncu Metin Keçeci'nin de üzerine kalemle resimler yaptığı “balon”, minik Muhammed'in elinden kutlamalar boyunca hiç düşmedi. Oyuncu Emre Canpolat, Erciş'e hem depremzedelerle birlikte olmak hem de oyuncu arkadaşı Metin Keçeci'nin depremde iki çocuğu ile birlikte yaşamını yitiren yengesinin ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere geldiklerini söyledi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir