Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4176
0.09%
Dolar
17.9383
0.03%
Altın
1.039
0.05%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
437.756
-0.93%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C

  Efkan Ala: Erzurum bizim yüzümüzü ak etmiştir

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamında ziyaret etti.
  • 20.04.2014 - 09:29
  Efkan Ala: Erzurum bizim yüzümüzü ak etmiştir

  Efkan Ala: Erzurum bizim yüzümüzü ak etmiştir #1

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Sekmen, "Bizler yeni seçilmiş olmamız dolayısıyla belediyemizde yeni bir organizasyon şemasını hazırlayarak halkımıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getireceğiz" dedi.

  ''ERZURUMLU HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM'

  İçişleri Bakanı Ala da, Erzurum'un milli ve manevi değerlerin kalesi olduğunu anımsatarak, "Erzurum; milli ve manevi değerlerin kalesidir. Şimdi bir kere daha demokrasinin kalesi olduğunu gösterdi. Erzurumlu hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Seçimde gösterdikleri performans bizim yüzümüzü ak etmiştir. Bizi onurlandırmıştır. Büyük bir gurur ve onur duydum. Aziz hemşerilerimize hizmet etmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız" diye konuştu.

  "SEKMEN İYİ BİR TECRÜBEYE SAHİPTİR"

  İçişleri Bakanı Ala, ziyarette Başkan Sekmen'e övgüler yağdırdı. Sekmen'in iyi bir tecrübeye sahip olduğunu ifade eden Ala, şöyle devam etti:
  "Sayın Sekmen'i kutluyorum. Başkan Sekmen'in birikim ve tecrübesiyle Erzurum'a çok büyük katkılar sunacağına eminiz. Biz de el birliğiyle Türkiye'ye büyük hizmetlerde bulunan Eski Sağlık Bakanımız Akdağ ve milletvekilleriyle, il başkanı ve valimizle kısacası siyasetçiler ve bütün devlet kurumlarıyla Erzurumlu'nun hizmetine seferber olacağız. Çünkü aldığımız sonuç bize bunu emir olarak veriyor. Bu destek başka türlü tercüme edilemez." Konuşmaların ardından Başkan Sekmen, Bakan Ala ve beraberindekilere çeşitli hediyeler takdim etti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir